Tallinn, Läänemere tee 19 korteriühistu
Registrisse kantud 80156408Tallinn, Läänemere tee 19 korteriühistu (registrikood 80156408) on 2001. aastal asutatud korteriühistu, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) (EMTAK 68321). 2025. aasta müügitulu oli 317 103 eurot ja puhaskasum 8 614 eurot, bilansimaht 210 988 eurot. Juhatuse liikmed on Galina Sokolova, Valentina Kanõgina, Larissa Rajevskaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.10.2001 (24 a 11 k) · Läänemere tee 19, Tallinn, 13914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Korteriühistu
- Tegevusala
- Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Hallatav hoone
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMajandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,9 % | 2024: 88,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +11,2 % | 2024: −1,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 317 103 | 285 137 | 288 805 | 262 352 | 225 929 | 202 798 | 231 699 |
| Puhaskasum | 8 614 | -187 | 6 737 | 2 171 | -413 | 281 | 9 290 |
| Käibevara | 98 881 | 58 210 | 86 895 | 67 368 | 87 600 | 40 537 | 34 460 |
| Põhivara | 112 107 | 112 107 | 112 107 | 112 107 | 112 107 | 112 107 | 112 107 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 210 988 | 170 317 | 199 002 | 179 475 | 199 707 | 152 644 | 146 567 |
| Kohustised kokku | 50 930 | 18 873 | 47 371 | 34 581 | 56 984 | 9 508 | 3 712 |
| Omakapital | 160 058 | 151 444 | 151 631 | 144 894 | 142 723 | 143 136 | 142 855 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | -0,1 % | 2,3 % | 0,8 % | -0,2 % | 0,1 % | 4,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 881 € · 46,9 %
- Põhivara 112 107 € · 53,1 %
- Lühiajalised kohustised 50 930 € · 24,1 %
- Omakapital 160 058 € · 75,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 679 € | 2 780 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 307 € | 4 436 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 104 € | 3 222 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 482 € | 2 568 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 2 687 € | 2 789 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 965 € | 2 029 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 733 € | 3 816 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 171 € | 2 227 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 893 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 927 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 891 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Isikute teised ettevõtted
-
Larissa Rajevskaja
- mittetulundusühing aiandusselts Aroonia Tegelik kasusaaja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.05.2026Muutmiskanne Ü 10060918 / 17
-
21.04.2026Muutmiskanne Ü 10060918 / M5
-
05.03.2026Muutmiskanne Ü 10060918 / 16
-
02.03.2026Muutmiskanne Ü 10060918 / M4
-
10.11.2025Muutmiskanne Ü 10060918 / 15
-
12.08.2025Muutmiskanne Ü 10060918 / 14
-
28.07.2025Muutmiskanne Ü 10060918 / M3
-
07.03.2023Muutmiskanne Ü 10060918 / 13
-
05.07.2019Muutmiskanne Ü 10060918 / 12
-
06.03.2018Muutmiskanne Ü 10060918 / 11
-
30.12.2017Muutmiskanne M 10060918 / 8
-
30.12.2017Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris M 10060918 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | – |
| 2022 | 20.06.2023 | – |
| 2021 | 30.06.2022 | – |
| 2020 | 01.07.2021 | – |
| 2019 | 13.08.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |