Ühing Arete
Registrisse kantud 80157106Ühing Arete (registrikood 80157106) on 2001. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus (EMTAK 86931). 2025. aasta müügitulu oli 8 080 eurot ja puhaskasum -4 870 eurot, bilansimaht 4 430 eurot. Juhatuse liikmed on Engeli Salus, Eliis Randver, Mare Vennik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.2001 (24 a 11 k) · Narva mnt 91/1, Tallinn, 10127
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -60,3 % | 2024: 32,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -111,7 % | 2024: 70,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 61,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −59,6 % | 2024: +94,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 080 | 20 004 | 10 268 | 8 524 | 6 240 | 5 260 | 2 280 |
| Puhaskasum | -4 870 | 6 504 | -129 | 2 712 | -564 | 489 | -321 |
| Käibevara | 4 430 | 9 228 | 2 724 | 2 853 | 141 | 705 | 216 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 430 | 9 228 | 2 724 | 2 853 | 141 | 705 | 216 |
| Kohustised kokku | 72 | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 4 358 | 9 228 | 2 724 | 2 853 | 141 | 705 | 216 |
| Kasumimarginaal | -60,3 % | 32,5 % | -1,3 % | 31,8 % | -9,0 % | 9,3 % | -14,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 430 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 72 € · 1,6 %
- Omakapital 4 358 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 61,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Mare Vennik
- Pereterapeut OÜ Juhatuse liige
-
Engeli Salus
- MedScript OÜ Tegelik kasusaaja
-
Eliis Randver
- RANDFAM OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 886 | – |
| Müük avalikule sektorile | 3 810 | 6 600 |
| Toetused kokku | 3 886 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Sotsiaalkindlustusamet · toetus 3 886 €
- Eesti Töötukassa · maksed 3 640 €
- Tallinna Perekeskus · maksed 170 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.12.2023Muutmiskanne M 10060780 / 8
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10060780 / 7
-
02.03.2021Muutmiskanne M 10060780 / 6
-
27.12.2018Muutmiskanne M 10060780 / 5
-
08.11.2017Muutmiskanne M 10060780 / 4
-
13.01.2016Muutmiskanne M 10060780 / 3
-
05.02.2008Muutmiskanne M 60780 / 2
-
29.01.2008Muutmiskanne M 60780 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.03.2024 | – |
| 2022 | 12.02.2023 | – |
| 2021 | 29.04.2022 | – |
| 2020 | 12.06.2021 | – |
| 2019 | 21.02.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |