Eesti Rendžuliit
Registrisse kantud 80174820Eesti Rendžuliit (registrikood 80174820) on 2002. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus (EMTAK 93191). 2025. aasta müügitulu oli 3 430 eurot ja puhaskasum 724 eurot, bilansimaht 1 872 eurot. Juhatuse liikmed on Ants Soosõrv, Ando Meritee, Madli Mirme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2002 (23 a 11 k) · Lemmiku tn 12, Tallinn, 10911
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 2024: -30,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,7 % | 2024: -113,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −18,8 % | 2024: −18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 430 | 4 226 | 5 167 | 1 652 | 2 093 | 4 659 | 0 |
| Puhaskasum | 724 | -1 306 | -850 | 154 | 1 080 | 159 | 0 |
| Käibevara | 1 872 | 1 148 | 2 454 | 3 304 | 3 150 | 2 070 | 1 911 |
| Põhivara | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 872 | 1 148 | 2 454 | 3 304 | 3 150 | 2 070 | 1 911 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 1 911 |
| Omakapital | 1 872 | 1 148 | 2 454 | 3 304 | 3 150 | 2 070 | 0 |
| Kasumimarginaal | 21,1 % | -30,9 % | -16,5 % | 9,3 % | 51,6 % | 3,4 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 872 € · 100,0 %
- Omakapital 1 872 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Ando Meritee
- Cando OÜ Osanik
-
Ants Soosõrv
- Gomoku OÜ Osanik
- mittetulundusühing Tallinna Rendžuklubi Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Ulata abikäsi Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLemmiku tn 12, Tallinn, 10911
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 300 | 1 980 |
| Müük avalikule sektorile | 222 | – |
| Toetused kokku | 1 300 | 1 980 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saue Vallavalitsus · toetus 1 300 €
- Vormsi Vallavalitsus · maksed 222 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 10068565 / 7
-
19.12.2019Muutmiskanne M 10068565 / 6
-
28.12.2017Muutmiskanne M 10068565 / 5
-
20.12.2017Muutmiskanne M 10068565 / M3
-
08.11.2017Muutmiskanne M 10068565 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne M 10068565 / 3
-
03.03.2011Toimiku dokumentide kontroll M 10068565 / M2
-
07.06.2004Muutmiskanne M 68565 / 2
-
07.11.2002Esmakanne M 68565
-
07.11.2002Esmakanne M 68565 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | – |
| 2022 | 12.06.2023 | – |
| 2021 | 22.05.2022 | – |
| 2020 | 17.06.2021 | – |
| 2019 | 10.07.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |