Eesti Shindo Ühing
Registrisse kantud 80195928Eesti Shindo Ühing (registrikood 80195928) on 2003. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86992). 2025. aasta müügitulu oli 1 400 eurot ja puhaskasum 536 eurot, bilansimaht 1 007 eurot. Juhatuse liikmed on Kristi Väärtmaa, Adeel Loreen Randoja, Katrin Polli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.12.2003 (22 a 10 k) · Haapsalu mnt 50, Pärnu linn, 80030
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,3 % | 2024: 16,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,2 % | 2024: 63,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −24,1 % | 2024: +63,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +87,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 400 | 1 845 | 1 126 | 445 | 85 | 60 | 995 |
| Puhaskasum | 536 | 300 | -493 | -5 | -6 | -30 | 52 |
| Käibevara | 1 007 | 471 | 171 | 664 | 669 | 675 | 705 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 007 | 471 | 171 | 664 | 669 | 675 | 705 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 1 007 | 471 | 171 | 664 | 669 | 675 | 705 |
| Kasumimarginaal | 38,3 % | 16,3 % | -43,8 % | -1,1 % | -7,1 % | -50,0 % | 5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 007 € · 100,0 %
- Omakapital 1 007 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Heli Mõistus
- ROTAR OÜ Tegelik kasusaaja
- Heltaara OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristi Väärtmaa
- Elevita OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ljudmilla Väin
- osaühing Seiyaku Juhatuse liige
-
Adeel Loreen Randoja
- NAB Solutions OÜ Osanik
- Adanola OÜ Juhatuse liige
-
Kai Aava
- Avakharis OÜ Juhatuse liige
- Baltic Construction Company Osaühing Osanik Likvideerimisel
-
Katrin Polli
- MTÜ Sydametee Juhatuse liige
- Hingekogemus OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Headuse Puu Tegelik kasusaaja
-
Tea Tara Tanka
- Divone Arts OÜ Tegelik kasusaaja
-
Meryli Lilleberg
- Mershindo OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHaapsalu mnt 50, Pärnu linn, 80030
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurimad juhatused · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.01.2025Muutmiskanne M 10076330 / 9
-
02.01.2025Muutmiskanne M 10076330 / M5
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10076330 / 8
-
24.09.2018Muutmiskanne M 10076330 / 7
-
10.09.2018Muutmiskanne M 10076330 / M4
-
08.08.2018Muutmiskanne M 10076330 / M3
-
25.07.2018Muutmiskanne M 10076330 / M2
-
08.11.2017Muutmiskanne M 10076330 / 6
-
06.09.2016Muutmiskanne M 10076330 / 5
-
03.07.2013Muutmiskanne M 10076330 / 4
-
22.03.2012Toimiku dokumentide kontroll M 10076330 / M1
-
02.12.2003Esmakanne M 76330
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.07.2024 | – |
| 2022 | 24.06.2023 | – |
| 2021 | 29.06.2022 | – |
| 2020 | 26.06.2021 | – |
| 2019 | 15.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |