Palade Priikogudus
Registrisse kantud 80212743Palade Priikogudus (registrikood 80212743) on 2004. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Palade küla, tegevusala kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus (EMTAK 94911). 2025. aasta müügitulu oli 8 164 eurot ja puhaskasum -3 999 eurot, bilansimaht 7 020 eurot. Juhatuse liikmed on Enn Veevo, Priit Pass. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2004 (21 a 11 k) · Palvela, Palade küla, 92301
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -49,0 % | 2024: -12,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -57,0 % | 2024: -18,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −48,9 % | 2024: +250,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 164 | 15 980 | 4 559 | 4 803 | 2 998 | 20 073 | 2 200 |
| Puhaskasum | -3 999 | -2 057 | -2 414 | -2 302 | -7 107 | -3 476 | -612 |
| Käibevara | 159 | 192 | 84 | 120 | 25 | 4 792 | 122 |
| Põhivara | 6 861 | 10 827 | 12 992 | 15 369 | 17 766 | 20 106 | 21 653 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 020 | 11 019 | 13 076 | 15 489 | 17 791 | 24 898 | 21 775 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 599 | – |
| Omakapital | 7 020 | 11 019 | 13 076 | 15 489 | 17 791 | 18 299 | 21 775 |
| Kasumimarginaal | -49,0 % | -12,9 % | -53,0 % | -47,9 % | -237,1 % | -17,3 % | -27,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 159 € · 2,3 %
- Põhivara 6 861 € · 97,7 %
- Omakapital 7 020 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 36 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 160 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 160 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Enn Veevo
- Osaühing VEEVO Tegelik kasusaaja
- Naader OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2026Muutmiskanne M 10082552 / 7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10082552 / 6
-
27.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 10082552 / 5
-
22.01.2021Muutmiskanne M 10082552 / 4
-
08.02.2018Muutmiskanne M 10082552 / 3
-
01.10.2015Muutmiskanne M 10082552 / 2
-
22.10.2004Esmakanne M 82552
-
30.08.2004Esmakanne M 82552 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | – |
| 2022 | 20.06.2023 | – |
| 2021 | 27.06.2022 | – |
| 2020 | 30.06.2021 | – |
| 2019 | 31.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |