Eesti Betooniühing
Registrisse kantud 80223197Eesti Betooniühing (registrikood 80223197) on 2005. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus (EMTAK 94119). 2025. aasta müügitulu oli 270 983 eurot ja puhaskasum -272 eurot, bilansimaht 71 590 eurot. Juhatuse liikmed on Imre Leetma, Vaido Leosk, Kalle Suitslepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2005 (21 a 4 k) · Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE101596060 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101596060
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,1 % | 2024: -1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,4 % | 2024: -6,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 2024: 86,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,0 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | +23,1 % | 2024: −2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 270 983 | 220 086 | 225 791 | 166 031 | 124 416 | 134 761 | 149 097 |
| Puhaskasum | -272 | -4 152 | -2 148 | -21 869 | -6 338 | 559 | 18 403 |
| Käibevara | 71 590 | 71 432 | 85 520 | 75 070 | 97 488 | 100 605 | 102 747 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 71 590 | 71 432 | 85 520 | 75 070 | 97 488 | 100 605 | 102 747 |
| Kohustised kokku | 10 232 | 9 802 | 19 738 | 7 140 | 7 689 | 4 468 | 7 169 |
| Omakapital | 61 358 | 61 630 | 65 782 | 67 930 | 89 799 | 96 137 | 95 578 |
| Kasumimarginaal | -0,1 % | -1,9 % | -1,0 % | -13,2 % | -5,1 % | 0,4 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 71 590 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 10 232 € · 14,3 %
- Omakapital 61 358 € · 85,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 327 € | 946 € | 13 621 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 899 € | 302 € | 33 886 € | 0 |
| I kv 2026 | 11 233 € | 5 775 € | 19 374 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 807 € | 1 623 € | 46 796 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 954 € | 0 € | 16 413 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 094 € | 1 705 € | 2 991 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 812 € | 3 984 € | 18 417 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 156 € | 667 € | 30 582 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 442 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 315 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 540 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Mait Rõõmusaar
- Osaühing Mapri Ehitus Tegelik kasusaaja
- OÜ NOBE Tegelik kasusaaja
- Raemõisa OÜ Tegelik kasusaaja
- Raadimõisa Kaupmehe OÜ Tegelik kasusaaja
- Reterra Estate OÜ Tegelik kasusaaja
- Tabasalu Keskus OÜ Tegelik kasusaaja
- ANNE MEDICAL OÜ Tegelik kasusaaja
- Tähtvere Tehnopark OÜ Tegelik kasusaaja
-
Imre Leetma
- Heidelberg Materials Kunda AS Prokurist
-
Omanikukonto: MATI Laurson
- osaühing SAVEKATE Tegelik kasusaaja
- osaühing Dorpat Invest Osanik
- Savekate Haldus OÜ Juhatuse liige
- PÕRANDAEKSPERT OÜ Juhatuse liige
- OÜ Meloni Majad Tegelik kasusaaja
- Pärna Elamu OÜ Tegelik kasusaaja
- LTM CAPITAL OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raivo Vesiaid
- Peri AS Juhatuse liige
- Kiili Tootmine OÜ Tegelik kasusaaja
- Tavepro Holdings OÜ Osanik
- Monostone OÜ Osanik
- Pae Sadama Selts Juhatuse liige
-
Jürgen Einpaul
- Osaühing EstKONSULT Juhatuse liige
-
Kalle Suitslepp
- OÜ Greifto Tegelik kasusaaja
- Puravik OÜ Juhatuse liige
- OÜ Maralle Juhatuse liige
- Spordiklubi Betoon Juhatuse liige
- Turbuneeme Külaselts Juhatuse liige
- OÜ Betoonikoda Osanik
-
Tanel Tuisk
- Tallinna Sertifitseerimisasutus OÜ Tegelik kasusaaja
- Tributa OÜ Juhatuse liige
-
Kalev Ramjalg
- Tallinn, Tuvi tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Kärneri tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Inseneeria Kool Juhatuse liige
- Osaühing ROXOR EHITUS Osanik
- KR Petoon OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Ehitajate Kokkutulek Tegelik kasusaaja
-
Vaido Leosk
- OÜ Katsol Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 37. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 94) 23,1 %
- 76. Suurimad juhatused · Muud teenused 9 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 100 |
| Müük avalikule sektorile | 2 612 | 2 387 |
| Toetused kokku | 0 | 1 100 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 2 183 €
- SA Eesti Arhitektuurimuuseum · maksed 428 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubÜHINGUST Betooniühingu põhieesmärgiks on betooni kui materjali maine tõstmine avalikkuse silmis, betooni kui ehitusmaterjali kõige mitmekesisemate kasutusvõimaluste laialdane propageerimine ning […]
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2024Muutmiskanne M 10089513 / 13
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10089513 / 12
-
07.06.2022Muutmiskanne M 10089513 / 11
-
27.04.2020Muutmiskanne M 10089513 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne M 10089513 / 9
-
31.08.2016Muutmiskanne M 10089513 / 8
-
23.03.2016Muutmiskanne M 10089513 / 7
-
22.03.2016Muutmiskanne M 10089513 / M4
-
13.06.2013Muutmiskanne M 10089513 / 6
-
19.07.2012Muutmiskanne M 10089513 / 5
-
13.07.2012Muutmiskanne M 10089513 / M3
-
25.06.2010Muutmiskanne M 10089513 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 05.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | – |
| 2022 | 17.04.2023 | – |
| 2021 | 06.06.2022 | – |
| 2020 | 21.06.2021 | – |
| 2019 | 06.04.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |