Mittetulundusühing PIIRIVEERE LIIDER
Registrisse kantud 80237093Mittetulundusühing PIIRIVEERE LIIDER (registrikood 80237093) on 2006. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Räpina linn, tegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). 2025. aasta müügitulu oli 123 553 eurot ja puhaskasum 7 659 eurot, bilansimaht 163 694 eurot. Juhatuse liikmed on Aino Suurmann, Margus Karro, Raul Kudre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.04.2006 (20 a 5 k) · Pargi tn 23, Räpina linn, 64505
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 15,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,7 % | 2024: 58,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | −30,9 % | 2024: +5,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 123 553 | 178 809 | 170 124 | 118 566 | 120 599 | 136 088 | 96 521 |
| Puhaskasum | 7 659 | 10 961 | 5 584 | 1 122 | 6 280 | 3 543 | 6 375 |
| Käibevara | 163 694 | 121 224 | 89 835 | 89 459 | 81 281 | 81 909 | 72 708 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 163 694 | 121 224 | 89 835 | 89 459 | 81 281 | 81 909 | 72 708 |
| Kohustised kokku | 85 531 | 50 720 | 30 292 | 35 500 | 28 444 | 35 352 | 29 694 |
| Omakapital | 78 163 | 70 504 | 59 543 | 53 959 | 52 837 | 46 557 | 43 014 |
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 6,1 % | 3,3 % | 0,9 % | 5,2 % | 2,6 % | 6,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 163 694 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 85 531 € · 52,3 %
- Omakapital 78 163 € · 47,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 996 € | 7 364 € | 0 € | 15 |
| II kv 2026 | 5 515 € | 5 796 € | 0 € | 15 |
| I kv 2026 | 5 798 € | 5 925 € | 0 € | 14 |
| IV kv 2025 | 6 685 € | 6 997 € | 0 € | 14 |
| III kv 2025 | 4 245 € | 4 441 € | 0 € | 11 |
| II kv 2025 | 6 012 € | 6 255 € | 0 € | 11 |
| I kv 2025 | 6 801 € | 7 099 € | 0 € | 8 |
| IV kv 2024 | 6 150 € | 6 412 € | 0 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 332 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 455 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 315 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Kudre
- Sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus Tegelik kasusaaja
- OSAÜHING VÄRSKA LAHT Osanik
- OÜ Setomaa Haldus Tegelik kasusaaja
- VÕRUMAA SPORDILIIT Juhatuse liige
- VÄRSKA ORIENTEERUMISKLUBI PEKO Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Seto Instituut Tegelik kasusaaja
- OSAÜHING KURVERI Tegelik kasusaaja
- Võrumaa Omavalitsuste Liit Juhatuse liige
-
Ragner Lõbu
- osaühing HOBBITON Tegelik kasusaaja
- Eesti Puitmajaliit Juhatuse liige
-
Margus Alver
- osaühing Almar Puit Osanik
- Valge Ristik OÜ Juhatuse liige
- Mikitamäe Ettevõtjate Klubi Juhatuse liige
-
Enel Liin
- Põlvamaa Omavalitsuste Liit Tegelik kasusaaja
-
Kaidi Kerdt
- Kirsi Talo Kodumajutuse OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kerdt Teenused OÜ Tegelik kasusaaja
- Wine Consult OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Koolina nulga Selts Tegelik kasusaaja
-
Aino Suurmann
- sihtasutus PIUSA Tegelik kasusaaja
- Orava Maanaiste Selts Tegelik kasusaaja
- tootmisühistu Mugrus Likvideerija Likvideerimisel
-
Ester Valgemäe
- sihtasutus PIUSA Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Orava Kultuur Tegelik kasusaaja
-
Rutt Riitsaar
- OÜ MENTLI Osanik
- Mittetulundusühing Järveääre Tegelik kasusaaja
-
Signe Zupsmann
- Osaühing SEMORA Osanik
- Haudamäe OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kai Kalberg-Kukk
- osaühing Agram Juhatuse liige
- Beneficium OÜ Tegelik kasusaaja
- Räpina poldri maaparandusühistu Juhatuse liige
- Quality Tourism OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Agram Teenused Tegelik kasusaaja
- Agramini OÜ Juhatuse liige
- Laste Heaolu MTÜ Juhatuse liige
-
Mariliis Raidma
- MTÜ Piiriääre Klubi Juhatuse liige
-
Margus Karro
- MTÜ Räpina Aianduskooli Vilistlaskogu Juhatuse liige
- MTÜ Värska Aiandusselts Tegelik kasusaaja
- OÜ MARMIL Osanik
- Afeks Puit OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad juhatused · Räpina vald 12 tk
- 11. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Räpina vald 147 399 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 147 399 | 49 560 |
| Müük avalikule sektorile | – | 300 |
| Toetused kokku | 147 399 | 49 560 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 123 292 €
- SOTSIAALMINISTEERIUM · toetus 18 087 €
- Räpina Vallavalitsus · toetus 2 256 €
- Setomaa Vallavalitsus · toetus 1 873 €
- Võru Vallavalitsus · toetus 980 €
- Rõuge Vallavalitsus · toetus 891 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.05.2024Muutmiskanne M 20035344 / 27
-
21.05.2024Muutmiskanne M 20035344 / M21
-
06.06.2023Muutmiskanne M 20035344 / 26
-
05.06.2023Muutmiskanne M 20035344 / M20
-
01.02.2023Muutmiskanne M 20035344 / 25
-
14.07.2022Muutmiskanne M 20035344 / 24
-
29.06.2022Muutmiskanne M 20035344 / M19
-
20.04.2021Muutmiskanne M 20035344 / 23
-
17.11.2020Muutmiskanne M 20035344 / 22
-
28.09.2020Muutmiskanne M 20035344 / 21
-
01.09.2020Muutmiskanne M 20035344 / 20
-
21.08.2020Muutmiskanne M 20035344 / M18
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | – |
| 2023 | 08.05.2024 | – |
| 2022 | 07.06.2023 | – |
| 2021 | 30.06.2022 | – |
| 2020 | 19.04.2021 | – |
| 2019 | 18.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |