MTÜ Võidula Külaselts
Registrisse kantud 80241964MTÜ Võidula Külaselts (registrikood 80241964) on 2007. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Võidula küla, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 60 eurot ja puhaskasum 6 eurot, bilansimaht 11 153 eurot. Juhatuse liikmed on Lea Toom, Enno Reinart, Marju Härma-Epäilys. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.01.2007 (19 a 8 k) · Võidula tn 2, Võidula küla, 87634
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,0 % | 2024: 63,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 6,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2 086,8 | 2024: 2 077,0 |
| Müügitulu kasv | −94,7 % | 2024: +14,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 | 1 135 | 995 | 1 596 | 610 | 205 | 852 |
| Puhaskasum | 6 | 717 | -818 | 804 | 233 | -23 | 347 |
| Käibevara | 10 434 | 10 385 | 9 523 | 10 167 | 9 189 | 8 781 | 9 187 |
| Põhivara | 719 | 762 | 907 | 1 082 | 1 256 | 1 431 | 1 048 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 153 | 11 147 | 10 430 | 11 249 | 10 445 | 10 212 | 10 235 |
| Kohustised kokku | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapital | 11 148 | 11 142 | 10 425 | 11 244 | 10 440 | 10 207 | 10 230 |
| Kasumimarginaal | 10,0 % | 63,2 % | -82,2 % | 50,4 % | 38,2 % | -11,2 % | 40,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 434 € · 93,6 %
- Põhivara 719 € · 6,4 %
- Lühiajalised kohustised 5 € · 0,0 %
- Omakapital 11 148 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2 086,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Enno Reinart
- ENPE Ehitus OÜ Osanik
- Einhard OÜ Juhatuse liige
- Maasiku talu OÜ Juhatuse liige
-
Urmas Maranik
- MTÜ Looduse ja Inimeste Eest Juhatuse liige
- OÜ TÕLKEKUNSTNIKUD Osanik
-
Lea Toom
- MTÜ Õiglus Juhatuse liige
- mittetulundusühing Linnutaja Tegelik kasusaaja
-
Marju Härma-Epäilys
- Vändra Naisselts Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Suurimad juhatused · Põhja-Pärnumaa vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 30032834 / 7
-
25.08.2022Muutmiskanne M 30032834 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne M 30032834 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne M 30032834 / 4
-
18.07.2014Muutmiskanne M 30032834 / 3
-
19.06.2014Muutmiskanne M 30032834 / M2
-
13.06.2011Muutmiskanne M 30032834 / 2
-
09.06.2011Muutmiskanne M 30032834 / M1
-
19.01.2007Esmakanne M 32834
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | – |
| 2022 | 10.02.2024 | – |
| 2021 | 10.02.2024 | – |
| 2020 | 10.02.2024 | – |
| 2019 | 10.02.2024 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |