Manõja Kultuuriselts
Registrisse kantud 80249989Manõja Kultuuriselts (registrikood 80249989) on 2007. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Manija küla, tegevusala muuseumide ja kogudega seotud tegevus (EMTAK 91211). 2025. aasta müügitulu oli 9 938 eurot ja puhaskasum 1 314 eurot, bilansimaht 4 468 eurot. Juhatuse liikmed on Elvi Niit, Salme Leas, Svea Aavik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2007 (19 a 4 k) · Manija külakeskus, Manija küla, 88112
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muuseumide ja kogudega seotud tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,2 % | 2024: -32,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,1 % | 2024: -78,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,8 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +41,4 % | 2024: −1,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 938 | 7 027 | 7 154 | 6 345 | 4 305 | 3 201 | 3 745 |
| Puhaskasum | 1 314 | -2 302 | 553 | 1 107 | 55 | -688 | 2 030 |
| Käibevara | 4 468 | 2 916 | 5 218 | 4 665 | 4 201 | 3 503 | 4 191 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 468 | 2 916 | 5 218 | 4 665 | 4 201 | 3 503 | 4 191 |
| Kohustised kokku | 238 | 0 | 0 | 0 | 643 | 0 | 0 |
| Omakapital | 4 230 | 2 916 | 5 218 | 4 665 | 3 558 | 3 503 | 4 191 |
| Kasumimarginaal | 13,2 % | -32,8 % | 7,7 % | 17,4 % | 1,3 % | -21,5 % | 54,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 468 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 238 € · 5,3 %
- Omakapital 4 230 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 74 € | 84 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 88 € | 94 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 120 € | 122 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 28 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 020 | 6 593 |
| Müük avalikule sektorile | – | 920 |
| Toetused kokku | 5 020 | 6 593 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Linnavalitsus · toetus 3 020 €
- Eesti Rahvakultuuri Keskus · toetus 2 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 30033703 / 5
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30033703 / 4
-
14.12.2020Muutmiskanne M 30033703 / 3
-
08.02.2018Muutmiskanne M 30033703 / 2
-
30.05.2007Esmakanne M 33703
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.09.2024 | – |
| 2022 | 31.10.2023 | – |
| 2021 | 27.06.2022 | – |
| 2020 | 09.07.2021 | – |
| 2019 | 11.12.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |