Eipri Külaselts
Registrisse kantud 80265563Eipri Külaselts (registrikood 80265563) on 2008. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Eipri küla, tegevusala vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused (EMTAK 94995). 2025. aasta müügitulu oli 14 403 eurot ja puhaskasum 1 820 eurot, bilansimaht 5 171 eurot. Juhatuse liikmed on Kai Tomingas, Silja Villemson, Aare Prants. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.05.2008 (18 a 4 k) · Paemurru, Eipri küla, 46210
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,6 % | 2024: 26,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,2 % | 2024: 39,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 89,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,4 | 2024: 9,4 |
| Müügitulu kasv | +189,3 % | 2024: +79,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 403 | 4 979 | 2 770 | 3 088 | 3 088 | 13 624 | 6 256 |
| Puhaskasum | 1 820 | 1 293 | -306 | 319 | -1 738 | 74 | 644 |
| Käibevara | 5 051 | 3 522 | 2 216 | 2 210 | 2 143 | 3 572 | 3 362 |
| Põhivara | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 225 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 171 | 3 642 | 2 336 | 2 330 | 2 263 | 3 692 | 3 587 |
| Kohustised kokku | 274 | 376 | 342 | 395 | 582 | 273 | 138 |
| Omakapital | 4 897 | 3 266 | 1 994 | 1 935 | 1 681 | 3 419 | 3 449 |
| Kasumimarginaal | 12,6 % | 26,0 % | -11,0 % | 10,3 % | -56,3 % | 0,5 % | 10,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 051 € · 97,7 %
- Põhivara 120 € · 2,3 %
- Lühiajalised kohustised 274 € · 5,3 %
- Omakapital 4 897 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 29 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 18 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 30 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 30 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: ENN Jaansen
- Osaühing Kaarma KT Osanik
-
Olar Vallimaa
- MTÜ Elurikas Pandivere Juhatuse liige
- Estval OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPaemurru, Eipri küla, 46210
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurimad juhatused · Väike-Maarja vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 479 | 10 516 |
| Toetused kokku | 4 479 | 10 516 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM · toetus 3 684 €
- Väike-Maarja Vallavalitsus · toetus 795 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.12.2025Muutmiskanne M 40021433 / 10
-
02.12.2025Muutmiskanne M 40021433 / M3
-
17.02.2023Muutmiskanne M 40021433 / 9
-
01.02.2023Muutmiskanne M 40021433 / 8
-
19.04.2022Muutmiskanne M 40021433 / 7
-
08.10.2018Muutmiskanne M 40021433 / 6
-
14.02.2018Muutmiskanne M 40021433 / 5
-
20.10.2017Muutmiskanne M 40021433 / 4
-
19.01.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 40021433 / 3
-
16.01.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll M 40021433 / M1
-
04.06.2009Muutmiskanne M 21433 / 2
-
21.05.2008Esmakanne M 21433
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.05.2024 | – |
| 2022 | 05.07.2023 | – |
| 2021 | 17.02.2023 | – |
| 2020 | 30.06.2021 | – |
| 2019 | 01.07.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |