Tallinn, Ravi tn 13 korteriühistu
Registrisse kantud 80335163Tallinn, Ravi tn 13 korteriühistu (registrikood 80335163) on 2011. aastal asutatud korteriühistu, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) (EMTAK 68321). 2025. aasta müügitulu oli 609 510 eurot ja puhaskasum 238 eurot, bilansimaht 397 090 eurot. Juhatuse liikmed on Birgit Kiisel, Allan Alt, Anneli Ohu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.11.2011 (14 a 10 k) · Ravi tn 13/1, Tallinn, 10138
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Korteriühistu
- Tegevusala
- Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Hallatav hoone
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMajandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,6 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,3 % | 2024: 49,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +1 825,5 % | 2024: +36,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +85,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 609 510 | 31 654 | 23 154 | 37 647 | 20 699 | 27 893 | 29 127 |
| Puhaskasum | 238 | 735 | 1 141 | 303 | 65 | 446 | 2 269 |
| Käibevara | 39 521 | 17 767 | 25 804 | 18 501 | 28 527 | 24 879 | 26 011 |
| Põhivara | 357 569 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 397 090 | 17 767 | 25 804 | 18 501 | 28 527 | 24 879 | 26 011 |
| Kohustised kokku | 388 064 | 8 979 | 17 751 | 13 161 | 14 390 | 10 807 | 12 385 |
| Omakapital | 9 026 | 8 788 | 8 053 | 5 340 | 14 137 | 14 072 | 13 626 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2,3 % | 4,9 % | 0,8 % | 0,3 % | 1,6 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 521 € · 10,0 %
- Põhivara 357 569 € · 90,0 %
- Lühiajalised kohustised 21 895 € · 5,5 %
- Pikaajalised kohustised 366 169 € · 92,2 %
- Omakapital 9 026 € · 2,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Isikute teised ettevõtted
-
Allan Alt
- Osaühing Matsimoka Osanik
- Osaühing A&K Caritas Tegelik kasusaaja
- OÜ CARITAS KV Osanik
- OK Property OÜ Tegelik kasusaaja
-
Birgit Kiisel
- Jägala Energy osaühing Juhatuse liige
- OÜ MS Tehnika Juhatuse liige
- Konnakotka OÜ Juhatuse liige
- Mirall Casa OÜ Osanik
- MTÜ TH Sport Tegelik kasusaaja
- CP Holding OÜ Juhatuse liige
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.09.2026Muutmiskanne Ü 10162753 / 18
-
12.08.2026Muutmiskanne Ü 10162753 / 17
-
29.04.2024Muutmiskanne Ü 10162753 / 16
-
05.06.2023Muutmiskanne Ü 10162753 / 15
-
01.02.2023Muutmiskanne Ü 10162753 / 14
-
21.02.2022Muutmiskanne Ü 10162753 / 13
-
16.02.2022Muutmiskanne Ü 10162753 / M4
-
07.11.2019Muutmiskanne Ü 10162753 / 12
-
24.10.2019Muutmiskanne Ü 10162753 / M3
-
06.03.2018Muutmiskanne Ü 10162753 / 11
-
06.01.2018Muutmiskanne M 10162753 / 8
-
06.01.2018Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris M 10162753 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | – |
| 2022 | 29.06.2023 | – |
| 2021 | 28.09.2022 | – |
| 2020 | 25.04.2022 | – |
| 2019 | 19.12.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |