Oru Selts
Registrisse kantud 80336984Oru Selts (registrikood 80336984) on 2012. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Oru küla, tegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). 2025. aasta müügitulu oli 1 132 eurot ja puhaskasum 455 eurot, bilansimaht 1 219 eurot. Juhatuse liikmed on Kadi Paaliste, Varje Paaliste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.01.2012 (14 a 8 k) · Lehtre, Oru küla, 91008
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,2 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,3 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +65,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 132 | 0 | 400 | 0 | 0 | 90 | 2 608 |
| Puhaskasum | 455 | 0 | 400 | -28 | 0 | -59 | 327 |
| Käibevara | 1 219 | 980 | 980 | 580 | 608 | 608 | 667 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 219 | 980 | 980 | 580 | 608 | 608 | 667 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 1 219 | 980 | 980 | 580 | 608 | 608 | 667 |
| Kasumimarginaal | 40,2 % | – | 100,0 % | – | – | -65,6 % | 12,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 219 € · 100,0 %
- Omakapital 1 219 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kadi Paaliste
- mittetulundusühing Kodukant Läänemaa Juhatuse liige
- Lääne-Nigula vald, Linnamäe küla, Kooli tee 7 korteriühistu Juhatuse liige
- ORU SPORDIKLUBI Juhatuse liige
- Oru Kultuuriselts Juhatuse liige
- osaühing Plats Juhatuse liige
-
Varje Paaliste
- Lääne Maakonna Spordiliit Läänela Tegelik kasusaaja
- Rahvatantsurühm "Oru Jommid" Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 250 | 583 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahvakultuuri Keskus · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 30047949 / 5
-
22.05.2018Muutmiskanne M 30047949 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne M 30047949 / 3
-
29.09.2015Muutmiskanne M 30047949 / 2
-
19.01.2012Esmakanne M 30047949
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.07.2024 | – |
| 2022 | 06.07.2023 | – |
| 2021 | 05.07.2022 | – |
| 2020 | 05.07.2022 | – |
| 2019 | 29.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |