Võrumaa Vaskpilliühing
Registrisse kantud 80342230Võrumaa Vaskpilliühing (registrikood 80342230) on 2012. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tagaküla, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 20 595 eurot ja puhaskasum -1 779 eurot, bilansimaht 498 eurot. Juhatuse liikmed on Kristiina Luik, Urmas Himma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.05.2012 (14 a 5 k) · Kähri, Tagaküla, 65514
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,6 % | 2024: 15,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -357,2 % | 2024: 92,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +54,4 % | 2024: +77,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 595 | 13 343 | 7 521 | 12 055 | 9 036 | 4 400 | 7 632 |
| Puhaskasum | -1 779 | 2 108 | -545 | -1 138 | -1 175 | 309 | 808 |
| Käibevara | 498 | 2 277 | 169 | 714 | 1 852 | 3 027 | 2 718 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 498 | 2 277 | 169 | 714 | 1 852 | 3 027 | 2 718 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 498 | 2 277 | 169 | 714 | 1 852 | 3 027 | 2 718 |
| Kasumimarginaal | -8,6 % | 15,8 % | -7,2 % | -9,4 % | -13,0 % | 7,0 % | 10,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 498 € · 100,0 %
- Omakapital 498 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Himma
- mittetulundusühing HanseHornFest Tegelik kasusaaja
- HIMMA - Team Mittetulundusühing Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Tammefestival Juhatuse liige
-
Kristiina Luik
- Mittetulundusühing Tammefestival Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKähri, Tagaküla, 65514
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 9 800 | 12 300 |
| Müük avalikule sektorile | – | 360 |
| Toetused kokku | 9 800 | 12 300 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kultuurkapital · toetus 6 100 €
- Võru Vallavalitsus · toetus 2 200 €
- Võru Linnavalitsus · toetus 1 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 20060233 / 6
-
08.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 20060233 / 5
-
14.02.2018Muutmiskanne M 20060233 / 4
-
14.05.2012Esmakanne M 20060233
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.08.2024 | – |
| 2022 | 27.12.2023 | – |
| 2021 | 01.12.2023 | – |
| 2020 | 07.04.2022 | – |
| 2019 | 07.04.2022 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |