Eesti Endoskoopiaõdede Ühing
Registrisse kantud 80347775Eesti Endoskoopiaõdede Ühing (registrikood 80347775) on 2012. aastal asutatud ametiühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude kutseorganisatsioonide tegevus (EMTAK 94129). 2025. aasta müügitulu oli 550 eurot ja puhaskasum 538 eurot, bilansimaht 2 739 eurot. Juhatuse liikmed on Siiri Maasen, Jaanika Survo, Kadri Nagel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2012 (14 a 0 k) · J. Sütiste tee 19, Tallinn, 13419
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Ametiühing
- Tegevusala
- Muude kutseorganisatsioonide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 97,8 % | 2024: 19,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,6 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +29,4 % | 2024: +750,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 550 | 425 | 50 | 8 325 | 350 | 100 | 770 |
| Puhaskasum | 538 | 83 | 8 | -332 | 314 | 34 | 1 |
| Käibevara | 2 739 | 2 201 | 2 118 | 2 110 | 2 442 | 2 128 | 2 094 |
| Põhivara | 0 | 0 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 739 | 2 201 | 2 118 | 2 110 | 2 442 | 2 128 | 2 094 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – |
| Omakapital | 2 739 | 2 201 | 2 118 | 2 110 | 2 442 | 2 128 | 2 094 |
| Kasumimarginaal | 97,8 % | 19,5 % | 16,0 % | -4,0 % | 89,7 % | 34,0 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 739 € · 100,0 %
- Omakapital 2 739 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanika Survo
- Fotoseif OÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 400 | 225 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 250 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 150 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 10172973 / 8
-
31.01.2023Muutmiskanne M 10172973 / 7
-
27.01.2022Muutmiskanne M 10172973 / 6
-
19.01.2022Muutmiskanne M 10172973 / M5
-
02.12.2017Muutmiskanne M 10172973 / 5
-
02.11.2016Muutmiskanne M 10172973 / 4
-
29.09.2016Muutmiskanne M 10172973 / M4
-
15.03.2016Muutmiskanne M 10172973 / 3
-
15.03.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata M 10172973 / M2
-
14.01.2016Muutmiskanne M 10172973 / 2
-
01.10.2012Esmakanne M 10172973
-
29.08.2012Esmakanne M 10172973 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.09.2024 | – |
| 2022 | 28.02.2024 | – |
| 2021 | 27.02.2024 | – |
| 2020 | 13.05.2021 | – |
| 2019 | 13.05.2021 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |