MTÜ Teatrihoov
Registrisse kantud 80361232MTÜ Teatrihoov (registrikood 80361232) on 2013. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 16 893 eurot ja puhaskasum 3 555 eurot, bilansimaht 13 269 eurot. Juhatuse liikmed on Marek Nõmm, Evelin Lagle-Nõmm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.09.2013 (13 a 0 k) · Kastani tn 18, Viljandi linn, 71017
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,0 % | 2024: 22,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,6 % | 2024: 29,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 89,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 32,9 | 2024: 9,5 |
| Müügitulu kasv | +38,8 % | 2024: +11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 893 | 12 171 | 10 945 | 13 327 | 11 275 | 8 903 | 10 168 |
| Puhaskasum | 3 555 | 2 783 | 2 385 | 1 533 | 1 181 | -274 | -1 574 |
| Käibevara | 13 269 | 10 402 | 6 960 | 4 817 | 2 965 | 1 730 | 1 988 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 269 | 10 402 | 6 960 | 4 817 | 2 965 | 1 730 | 1 988 |
| Kohustised kokku | 403 | 1 091 | 432 | 674 | 355 | 301 | 285 |
| Omakapital | 12 866 | 9 311 | 6 528 | 4 143 | 2 610 | 1 429 | 1 703 |
| Kasumimarginaal | 21,0 % | 22,9 % | 21,8 % | 11,5 % | 10,5 % | -3,1 % | -15,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 269 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 403 € · 3,0 %
- Omakapital 12 866 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 32,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Evelin Lagle-Nõmm
- Viljandi Kultuuriselts Koit Juhatuse liige
-
Marek Nõmm
- Viljandi Kultuuriselts Koit Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKastani tn 18, Viljandi linn, 71017
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 800 | 1 430 |
| Müük avalikule sektorile | 985 | 8 457 |
| Toetused kokku | 2 800 | 1 430 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viljandi Linnavalitsus · toetus 1 800 €
- Eesti Kultuurkapital · toetus 1 000 €
- Tartu Ülikool · maksed 435 €
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 250 €
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 200 €
- SA Perekodu · maksed 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 20065255 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne M 20065255 / 6
-
27.06.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 20065255 / 5
-
25.08.2015Muutmiskanne M 20065255 / 4
-
27.07.2015Muutmiskanne M 20065255 / 3
-
12.03.2015Muutmiskanne M 20065255 / 2
-
03.03.2015Muutmiskanne M 20065255 / M1
-
24.09.2013Esmakanne M 20065255
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | – |
| 2022 | 29.05.2023 | – |
| 2021 | 20.06.2022 | – |
| 2020 | 16.06.2021 | – |
| 2019 | 11.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |