MTÜ Sumotori
Registrisse kantud 80385468MTÜ Sumotori (registrikood 80385468) on 2015. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Valga linn, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 4 827 eurot ja puhaskasum 1 042 eurot, bilansimaht 3 025 eurot. Juhatuse liikmed on Hilma Solbaja, Jan Solbaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2015 (11 a 5 k) · Lõuna tn 14, Valga linn, 68205
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,6 % | 2024: -43,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,4 % | 2024: -20,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +415,7 % | 2024: −57,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 827 | 936 | 2 212 | 1 306 | 280 | 2 518 | 4 310 |
| Puhaskasum | 1 042 | -405 | 429 | 260 | -174 | 796 | -627 |
| Käibevara | 3 025 | 1 838 | 2 098 | 1 523 | 1 117 | 1 205 | 204 |
| Põhivara | 0 | 146 | 291 | 437 | 583 | 729 | 874 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 025 | 1 984 | 2 389 | 1 960 | 1 700 | 1 934 | 1 078 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0 |
| Omakapital | 3 025 | 1 984 | 2 389 | 1 960 | 1 700 | 1 874 | 1 078 |
| Kasumimarginaal | 21,6 % | -43,3 % | 19,4 % | 19,9 % | -62,1 % | 31,6 % | -14,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 025 € · 100,0 %
- Omakapital 3 025 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Hilma Solbaja
- Rohepõllu OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jan Solbaja
- Muru ja Mets OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõuna tn 14, Valga linn, 68205
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 580 | 2 750 |
| Toetused kokku | 2 580 | 2 750 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kultuurkapital · toetus 1 380 €
- Valga Vallavalitsus · toetus 1 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50008159 / 4
-
18.12.2017Muutmiskanne M 50008159 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne M 50008159 / 2
-
13.05.2015Esmakanne M 50008159
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | – |
| 2022 | 26.06.2023 | – |
| 2021 | 30.06.2022 | – |
| 2020 | 15.06.2021 | – |
| 2019 | 27.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |