Pae Huvikool MTÜ
Registrisse kantud 80390334Pae Huvikool MTÜ (registrikood 80390334) on 2015. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kunsti- ja kultuuriõpe (EMTAK 85529). 2025. aasta müügitulu oli 5 eurot ja puhaskasum -2 665 eurot, bilansimaht 5 928 eurot. Juhatuse liige on Natalia Spiridonova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2015 (11 a 1 k) · Võru tn 1, Tallinn, 13612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -53 300,0 % | 2024: -296,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -45,0 % | 2024: -74,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −99,8 % | 2024: +55,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −77,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 | 2 165 | 1 397 | 3 399 | 8 912 | 8 143 | 10 206 |
| Puhaskasum | -2 665 | -6 418 | -9 907 | 116 | 5 796 | 5 733 | 3 654 |
| Käibevara | 10 | 5 | 3 567 | 19 627 | 24 728 | 18 282 | 11 978 |
| Põhivara | 5 918 | 8 588 | 11 444 | 5 300 | 188 | 753 | 1 318 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 928 | 8 593 | 15 011 | 24 927 | 24 916 | 19 035 | 13 296 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 0 | 9 | 114 | 29 | 23 |
| Omakapital | 5 928 | 8 593 | 15 011 | 24 918 | 24 802 | 19 006 | 13 273 |
| Kasumimarginaal | -53 300,0 % | -296,4 % | -709,2 % | 3,4 % | 65,0 % | 70,4 % | 35,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 € · 0,2 %
- Põhivara 5 918 € · 99,8 %
- Omakapital 5 928 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 3 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Natalia Spiridonova
- Ventus Pizza OÜ Tegelik kasusaaja
- De Saux OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.08.2025Muutmiskanne M 50015295 / 5
-
09.08.2024Muutmiskanne M 50015295 / 4
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50015295 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne M 50015295 / 2
-
17.09.2015Esmakanne M 50015295
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 30.06.2022 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 31.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |