MTÜ Meregrupp
Registrisse kantud 80390699MTÜ Meregrupp (registrikood 80390699) on 2015. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Alliku küla, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 2 314 eurot ja puhaskasum -1 153 eurot, bilansimaht 8 705 eurot. Juhatuse liige on Taniel Suvi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2015 (11 a 0 k) · Kauri tee 12, Alliku küla, 76403
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -49,8 % | 2024: 58,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,2 % | 2024: 22,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −39,5 % | 2024: −43,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 314 | 3 825 | 6 749 | 2 036 | 1 486 | 422 | 831 |
| Puhaskasum | -1 153 | 2 254 | 4 014 | 1 331 | 994 | 217 | 317 |
| Käibevara | 8 705 | 9 858 | 7 604 | 3 590 | 2 259 | 1 265 | 1 048 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 705 | 9 858 | 7 604 | 3 590 | 2 259 | 1 265 | 1 048 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 8 705 | 9 858 | 7 604 | 3 590 | 2 259 | 1 265 | 1 048 |
| Kasumimarginaal | -49,8 % | 58,9 % | 59,5 % | 65,4 % | 66,9 % | 51,4 % | 38,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 705 € · 100,0 %
- Omakapital 8 705 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Taniel Suvi
- SUVI CH OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Kriuks Osanik
- Eesti Apneaspordi Liit Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Kauri tee 12261146 · alates 11.01.2026
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 530 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Spordikeskus · maksed 530 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50015004 / 5
-
08.01.2018Muutmiskanne M 50015004 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne M 50015004 / 3
-
18.11.2016Muutmiskanne M 50015004 / 2
-
23.09.2015Esmakanne M 50015004
-
14.09.2015Esmakanne M 50015004 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 29.06.2022 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 02.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |