Ühendus Isade Eest
Registrisse kantud 80399565Ühendus Isade Eest (registrikood 80399565) on 2016. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Võru linn, tegevusala kodanikuõiguste kaitse ja eestkoste; teatud elanikegrupi huvide kaitse (EMTAK 94991). 2025. aasta müügitulu oli 580 eurot ja puhaskasum 323 eurot, bilansimaht 58 eurot. Juhatuse liige on Marko Mõttus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2016 (10 a 6 k) · Linnu tn 6, Võru linn, 65603
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Kodanikuõiguste kaitse ja eestkoste; teatud elanikegrupi huvide kaitse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 55,7 % | 2024: 62,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 556,9 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: -124,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +34,9 % | 2024: −91,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 580 | 430 | 5 260 | 870 | 707 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 323 | 270 | -82 | -5 | -448 | 0 | 0 |
| Käibevara | 58 | 213 | 227 | 25 | 30 | 0 | 0 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 | 213 | 227 | 25 | 30 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 0 | 478 | 762 | 478 | 478 | – | – |
| Omakapital | 58 | -265 | -535 | -453 | -448 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | 55,7 % | 62,8 % | -1,6 % | -0,6 % | -63,4 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 € · 100,0 %
- Omakapital 58 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 8 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 266 € | 284 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Mõttus
- MBuilding Grupp OÜ Osanik
- Meeste Tugikeskus MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLinnu tn 6, Võru linn, 65603
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.04.2023Muutmiskanne M 50027316 / 6
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50027316 / 5
-
16.11.2022Muutmiskanne M 50027316 / 4
-
05.01.2022Muutmiskanne M 50027316 / M4
-
25.01.2021Muutmiskanne M 50027316 / 3
-
01.03.2017Muutmiskanne M 50027316 / 2
-
01.04.2016Esmakanne M 50027316
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | – |
| 2022 | 01.07.2023 | – |
| 2021 | 08.07.2022 | – |
| 2020 | 26.06.2021 | – |
| 2019 | 28.09.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |