CleanKoolitus MTÜ
Registrisse kantud 80405107CleanKoolitus MTÜ (registrikood 80405107) on 2016. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 26 812 eurot. Juhatuse liige on Liis Jurjev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2016 (10 a 1 k) · Muru tn 2, Tartu linn, 50303
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -90,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: -4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −93,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 385 | 19 954 | 19 147 | 5 420 | 0 | 7 519 |
| Puhaskasum | 0 | -1 246 | 4 687 | 11 866 | 3 953 | -1 494 | 3 022 |
| Käibevara | 26 812 | 26 812 | 28 058 | 23 635 | 11 505 | 7 552 | 10 382 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 812 | 26 812 | 28 058 | 23 635 | 11 505 | 7 552 | 10 382 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 264 | 0 | 0 | 1 336 |
| Omakapital | 26 812 | 26 812 | 28 058 | 23 371 | 11 505 | 7 552 | 9 046 |
| Kasumimarginaal | – | -90,0 % | 23,5 % | 62,0 % | 72,9 % | – | 40,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 812 € · 100,0 %
- Omakapital 26 812 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 133 € | 133 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 663 € | 663 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 399 € | 399 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 1 198 € | 1 198 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 1 198 € | 1 198 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 063 € | 1 063 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 793 € | 793 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 793 € | 793 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Liis Jurjev
- Cleanmanagement OÜ Tegelik kasusaaja
- Clean OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 580 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Valga Vallavalitsus · maksed 580 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50035338 / 5
-
03.09.2019Muutmiskanne M 50035338 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne M 50035338 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne M 50035338 / 2
-
19.08.2016Esmakanne M 50035338
-
15.08.2016Esmakanne M 50035338 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | – |
| 2022 | 03.07.2023 | – |
| 2021 | 30.06.2022 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 26.09.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |