Illi Jahiselts
Registrisse kantud 80410367Illi Jahiselts (registrikood 80410367) on 2016. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Vatsa küla, tegevusala jahindus ja seda teenindavad tegevusalad (EMTAK 01701). 2024. aasta müügitulu oli 8 603 eurot ja puhaskasum -5 187 eurot, bilansimaht 2 243 eurot. Juhatuse liikmed on András Gelencsér, Asko Paat, Indrek Jõgeva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2016 (9 a 10 k) · Tammistu, Vatsa küla, 65255
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -60,3 % | 2023: 20,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -290,8 % | 2023: 29,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 2023: 93,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2023: 16,2 |
| Müügitulu kasv | −12,7 % | 2023: +103,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +158,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 603 | 9 849 | 4 850 | 6 960 | 0 | 75 |
| Puhaskasum | -5 187 | 2 028 | 4 532 | 891 | -681 | -838 |
| Käibevara | 2 243 | 7 430 | 5 402 | 4 470 | 579 | 1 260 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 243 | 7 430 | 5 402 | 4 470 | 579 | 1 260 |
| Kohustised kokku | 459 | 459 | 459 | 4 059 | 1 059 | 1 059 |
| Omakapital | 1 784 | 6 971 | 4 943 | 411 | -480 | 201 |
| Kasumimarginaal | -60,3 % | 20,6 % | 93,4 % | 12,8 % | – | -1 117,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 243 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 459 € · 20,5 %
- Omakapital 1 784 € · 79,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 18 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Jõgeva
- Dexter Grupp OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kajamark OÜ Osanik
- Võru linn, Vilja tn 18b korteriühistu Juhatuse liige
-
Kuldar Purge
- Juba Külaselts Juhatuse liige
-
András Gelencsér
- Hunting Guide OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTammistu, Vatsa küla, 65255
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
J124
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad juhatused · Võru vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50043341 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne M 50043341 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne M 50043341 / 2
-
15.12.2016Esmakanne M 50043341
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 02.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.09.2024 | – |
| 2022 | 23.01.2024 | – |
| 2021 | 30.05.2022 | – |
| 2020 | 30.05.2022 | – |
| 2019 | 03.12.2020 | – |
| 2018 | – | – |