E-Map Foundation MTÜ
Registrisse kantud 80413839E-Map Foundation MTÜ (registrikood 80413839) on 2017. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala keeleõpe (EMTAK 85591). 2024. aasta müügitulu oli 8 091 eurot ja puhaskasum -3 580 eurot, bilansimaht 7 313 eurot. Juhatuse liikmed on Anna-Maria Nizovtseva, Vlad Alex Vernygora. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2017 (9 a 7 k) · Madala tn 22, Tallinn, 10315
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Keeleõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -44,2 % | 2023: 23,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -95,8 % | 2023: 19,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,1 % | 2023: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2023: 17,2 |
| Müügitulu kasv | +31,2 % | 2023: −34,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −11,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 091 | 6 168 | 9 377 | 15 807 | 12 824 | 14 820 |
| Puhaskasum | -3 580 | 1 444 | -1 795 | 4 743 | -1 053 | 3 354 |
| Käibevara | 7 313 | 7 770 | 6 581 | 8 537 | 3 906 | 5 424 |
| Põhivara | 0 | 0 | 62 | 187 | 312 | 437 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 313 | 7 770 | 6 643 | 8 724 | 4 218 | 5 861 |
| Kohustised kokku | 3 576 | 453 | 770 | 1 056 | 1 293 | 1 883 |
| Omakapital | 3 737 | 7 317 | 5 873 | 7 668 | 2 925 | 3 978 |
| Kasumimarginaal | -44,2 % | 23,4 % | -19,1 % | 30,0 % | -8,2 % | 22,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 313 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 576 € · 48,9 %
- Omakapital 3 737 € · 51,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
85591 Keeleõpe põhitegevus 0 €
-
93131 Spordi- ja jõusaalide tegevus 0 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2022 | 669 € | 700 € | 0 € | 2 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 50050281 / M2
-
17.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 50050281 / 6
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50050281 / 5
-
11.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 50050281 / 4
-
14.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 50050281 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne M 50050281 / 2
-
23.02.2017Esmakanne M 50050281
-
01.02.2017Esmakanne M 50050281 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 12.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.11.2024 | – |
| 2022 | 02.10.2023 | – |
| 2021 | 31.07.2022 | – |
| 2020 | 08.07.2021 | – |
| 2019 | 16.12.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |