MTÜ Kivilille
Registrisse kantud 80415652MTÜ Kivilille (registrikood 80415652) on 2017. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Ruusa küla, tegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). 2025. aasta müügitulu oli 1 490 eurot ja puhaskasum 123 eurot, bilansimaht 2 303 eurot. Juhatuse liikmed on Maris Irbo, Sirje Irbo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2017 (9 a 6 k) · Mõisavahe tee 10, Ruusa küla, 64403
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: -488,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,7 % | 2024: -143,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,7 % | 2024: 46,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +396,7 % | 2024: −88,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 490 | 300 | 2 575 | 2 985 | 2 495 | 2 708 | 1 605 |
| Puhaskasum | 123 | -1 466 | 567 | -576 | -794 | 2 021 | 609 |
| Käibevara | 2 303 | 2 180 | 3 637 | 2 881 | 3 457 | 3 893 | 1 852 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 303 | 2 180 | 3 637 | 2 881 | 3 457 | 3 893 | 1 852 |
| Kohustised kokku | 1 158 | 1 158 | 1 149 | 960 | 960 | 602 | 582 |
| Omakapital | 1 145 | 1 022 | 2 488 | 1 921 | 2 497 | 3 291 | 1 270 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | -488,7 % | 22,0 % | -19,3 % | -31,8 % | 74,6 % | 37,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 303 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 158 € · 50,3 %
- Omakapital 1 145 € · 49,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Maris Irbo
- Mittetulundusühing Käokirjas Juhatuse liige
- Tammete OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 155 | 1 290 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Räpina Vallavalitsus · maksed 1 155 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50054092 / 4
-
29.09.2022Muutmiskanne M 50054092 / 3
-
28.09.2022Muutmiskanne M 50054092 / M2
-
14.02.2018Muutmiskanne M 50054092 / 2
-
31.03.2017Esmakanne M 50054092
-
29.03.2017Esmakanne M 50054092 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 27.06.2022 | – |
| 2020 | 27.06.2021 | – |
| 2019 | 31.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |