MTÜ VaPaMaRa
Registrisse kantud 80440836MTÜ VaPaMaRa (registrikood 80440836) on 2018. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Kulli küla, tegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). 2025. aasta müügitulu oli 1 650 eurot ja puhaskasum 694 eurot, bilansimaht 1 602 eurot. Juhatuse liikmed on Ivar Einloo, Kristiina Mägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.01.2018 (8 a 9 k) · Saulepi seltsimaja, Kulli küla, 88216
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 42,1 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 43,3 % | 2024: -144,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 650 | 0 | 1 272 | 1 563 | 1 900 | 750 | 7 060 |
| Puhaskasum | 694 | -1 312 | 295 | -395 | 493 | -2 603 | 3 490 |
| Käibevara | 1 602 | 908 | 2 220 | 1 925 | 2 320 | 1 827 | 4 430 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 602 | 908 | 2 220 | 1 925 | 2 320 | 1 827 | 4 430 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | – | – | – |
| Omakapital | 1 602 | 908 | 2 220 | 1 925 | 2 320 | 1 827 | 4 430 |
| Kasumimarginaal | 42,1 % | – | 23,2 % | -25,3 % | 25,9 % | -347,1 % | 49,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 602 € · 100,0 %
- Omakapital 1 602 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kristiina Mägi
- MTÜ Paadialused Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 585 | 850 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääneranna Vallavalitsus · maksed 585 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50072760 / 2
-
02.01.2018Esmakanne M 50072760
-
22.12.2017Esmakanne M 50072760 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.11.2024 | – |
| 2022 | 04.07.2023 | – |
| 2021 | 04.07.2023 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 29.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |