EstLike MTÜ
Registrisse kantud 80557426EstLike MTÜ (registrikood 80557426) on 2018. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Rangu küla, tegevusala muu kunsti- ja kultuuriõpe (EMTAK 85529). 2025. aasta müügitulu oli 24 011 eurot ja puhaskasum 702 eurot, bilansimaht 6 641 eurot. Juhatuse liikmed on Gaili Ilisson, Riina Lee-Enok. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2018 (7 a 11 k) · Allika, Rangu küla, 78315
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,4 % | 2024: 40,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,9 % | 2024: 79,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +23,7 % | 2024: +12,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 011 | 19 412 | 17 308 | 38 275 | 31 476 | 8 507 | 6 663 |
| Puhaskasum | 702 | 1 838 | -645 | 1 514 | 1 974 | -434 | 292 |
| Käibevara | 4 399 | 2 715 | 2 527 | 3 429 | 4 045 | 1 011 | 4 184 |
| Põhivara | 2 242 | 3 025 | 1 516 | 6 445 | 4 500 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 641 | 5 740 | 4 043 | 9 874 | 8 545 | 1 011 | 4 184 |
| Kohustised kokku | 1 400 | 1 201 | 1 342 | 6 528 | 6 713 | 1 153 | 3 892 |
| Omakapital | 5 241 | 4 539 | 2 701 | 3 346 | 1 832 | -142 | 292 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 9,5 % | -3,7 % | 4,0 % | 6,3 % | -5,1 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 399 € · 66,2 %
- Põhivara 2 242 € · 33,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 400 € · 21,1 %
- Omakapital 5 241 € · 78,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 588 € | 2 761 € | 0 € | 4 |
| II kv 2026 | 398 € | 424 € | 0 € | 5 |
| I kv 2026 | 324 € | 351 € | 0 € | 5 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 5 |
| III kv 2025 | 2 113 € | 2 275 € | 0 € | 5 |
| II kv 2025 | 778 € | 841 € | 0 € | 6 |
| I kv 2025 | 670 € | 723 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2024 | 173 € | 188 € | 0 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 863 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 920 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 442 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Gaili Ilisson
- Maali Maale OÜ Juhatuse liige
- VG Teenused Osaühing Osanik
- MTÜ Eesti Laagrikorraldajate Liit Tegelik kasusaaja
-
Riina Lee-Enok
- RLE OÜ Osanik
- Märjamaa vald, Varbola küla, Varbola keskus 83 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAllika, Rangu küla, 78315
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 757 | 6 293 |
| Müük avalikule sektorile | – | 295 |
| Toetused kokku | 5 757 | 6 293 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Märjamaa Vallavalitsus · toetus 3 000 €
- Haridus- ja Noorteamet · toetus 2 757 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEstlike MTÜ pakub suviseid lastelaagreid, sünnipäevapeode korraldamist ning tsirkusetreeninguid Raplamaal, luues unustamatuid suveelamusi lastele ja peredele.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50106667 / 2
-
09.11.2018Esmakanne M 50106667
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 02.10.2022 | – |
| 2020 | 01.07.2021 | – |
| 2019 | 16.11.2020 | – |