MTÜ Kaunite Kool
Registrisse kantud 80558420MTÜ Kaunite Kool (registrikood 80558420) on 2018. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusika- ja kunstiõpe (EMTAK 85521). 2025. aasta müügitulu oli 109 199 eurot ja puhaskasum 225 eurot, bilansimaht 17 956 eurot. Juhatuse liikmed on Franck Reisner, Janika Sillamaa, Kaari Sillamaa. Maksuvõlg on 400,49 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.2018 (7 a 10 k) · Varese tn 14, Tallinn, 13424
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muusika- ja kunstiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -55,9 % | 2024: -50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −3,3 % | 2024: +1,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 109 199 | 112 958 | 111 820 | 122 970 | 85 162 | 90 076 | 64 740 |
| Puhaskasum | 225 | 111 | 413 | -5 960 | -5 026 | -5 087 | 5 280 |
| Käibevara | 17 956 | 20 341 | 9 874 | 14 748 | 14 913 | 10 494 | 10 116 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 956 | 20 341 | 9 874 | 14 748 | 14 913 | 10 494 | 10 116 |
| Kohustised kokku | 28 000 | 30 610 | 20 254 | 25 541 | 19 746 | 10 301 | 4 836 |
| Omakapital | -10 044 | -10 269 | -10 380 | -10 793 | -4 833 | 193 | 5 280 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 0,1 % | 0,4 % | -4,8 % | -5,9 % | -5,6 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 956 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 28 000 € · 155,9 %
- Omakapital -10 044 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 155,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 131 € | 1 201 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 141 € | 1 201 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 149 € | 1 219 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 183 € | 1 254 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 183 € | 1 254 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 183 € | 1 254 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 106 € | 1 174 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 951 € | 1 012 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 377 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 400,49 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Franck Reisner
- Studio89 OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Colombina Juhatuse liige
- Frarogras OÜ Juhatuse liige
-
Kaari Sillamaa
- Kirjastus Virgo OÜ Osanik Maksuvõlg
- Mittetulundusühing Colombina Tegelik kasusaaja
-
Janika Sillamaa
- Mittetulundusühing Colombina Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 6 000 | 6 000 |
| Müük avalikule sektorile | 150 | 1 410 |
| Toetused kokku | 6 000 | 6 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Haridusamet · toetus 6 000 €
- Keila Linnavalitsus · maksed 150 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 400.49 €
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50107828 / 2
-
04.12.2018Esmakanne M 50107828
-
27.11.2018Esmakanne M 50107828 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | – |
| 2022 | 10.09.2023 | – |
| 2021 | 10.08.2022 | – |
| 2020 | 18.09.2021 | – |
| 2019 | 12.11.2020 | – |