MTÜ Funtime
Registrisse kantud 80560233MTÜ Funtime (registrikood 80560233) on 2019. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 13 030 eurot ja puhaskasum -2 091 eurot, bilansimaht 1 101 eurot. Juhatuse liige on Natalja Šarõpina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2019 (7 a 9 k) · Mahtra tn 27, Tallinn, 13811
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 21.01–20.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 21.01 – 20.01
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,0 % | 2024: -4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -906,0 % | 2024: -46 376,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −46,2 % | 2024: −49,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 030 | 24 220 | 48 389 | 53 121 | 35 507 | 15 211 | 225 |
| Puhaskasum | -2 091 | -1 194 | -4 045 | -500 | -2 069 | -101 | 25 |
| Käibevara | 1 101 | 17 | 78 | 4 123 | 4 621 | 42 | 25 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 101 | 17 | 78 | 4 123 | 4 621 | 42 | 25 |
| Kohustised kokku | 11 076 | 7 901 | 6 768 | 6 768 | 6 766 | 118 | – |
| Omakapital | -9 975 | -7 884 | -6 690 | -2 645 | -2 145 | -76 | 25 |
| Kasumimarginaal | -16,0 % | -4,9 % | -8,4 % | -0,9 % | -5,8 % | -0,7 % | 11,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 101 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 076 € · 1 006,0 %
- Omakapital -9 975 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1 006,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 142 € | 160 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 10 € | 11 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 889 € | 964 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 2 666 € | 2 891 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 778 € | 1 927 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 2 634 € | 2 896 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 2 627 € | 2 955 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 53 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Natalja Šarõpina
- MTÜ Tallinna Capoeira Spordikool Tegelik kasusaaja
- Tallinna Spordiklubi OÜ Juhatuse liige
- Gaurie OÜ Tegelik kasusaaja
- OnSinule OÜ Juhatuse liige
- WCU MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 632 | 2 713 |
| Toetused kokku | 3 632 | 2 713 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Haridusamet · toetus 3 132 €
- Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · toetus 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.08.2023Muutmiskanne M 50110886 / 4
-
28.07.2023Muutmiskanne M 50110886 / M1
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50110886 / 3
-
02.03.2020Muutmiskanne M 50110886 / 2
-
15.01.2019Esmakanne M 50110886
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | – |
| 2022 | 29.06.2023 | – |
| 2021 | 23.06.2022 | – |
| 2020 | 18.09.2021 | – |
| 2019 | 18.12.2020 | – |