MTÜ Eesti Wake
Registrisse kantud 80598678MTÜ Eesti Wake (registrikood 80598678) on 2021. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus (EMTAK 93191). 2025. aasta müügitulu oli 58 730 eurot ja puhaskasum -8 703 eurot, bilansimaht 135 379 eurot. Juhatuse liikmed on Jaana Junolainen, Samuel James Rosslyn Clennett. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.07.2021 (5 a 3 k) · Hagudi tn 24/1, Tallinn, 11312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,8 % | 2024: 69,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,5 % | 2024: 18,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,2 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +56,4 % | 2024: −16,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 730 | 37 543 | 45 106 | 0 |
| Puhaskasum | -8 703 | 25 961 | 43 789 | – |
| Käibevara | 12 471 | 4 728 | 995 | – |
| Põhivara | 122 908 | 139 615 | 115 909 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 135 379 | 144 343 | 116 904 | 0 |
| Kohustised kokku | 1 217 | 1 478 | 0 | – |
| Omakapital | 134 162 | 142 865 | 116 904 | – |
| Kasumimarginaal | -14,8 % | 69,2 % | 97,1 % | – |
2022: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 471 € · 9,2 %
- Põhivara 122 908 € · 90,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 217 € · 0,9 %
- Omakapital 134 162 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 808 € | 2 057 € | 0 € | 4 |
| II kv 2026 | 979 € | 1 096 € | 0 € | 4 |
| I kv 2026 | 953 € | 1 067 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 505 € | 3 871 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 907 € | 5 423 € | 0 € | 6 |
| II kv 2025 | 902 € | 1 010 € | 0 € | 6 |
| I kv 2025 | 899 € | 1 007 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 389 € | 2 601 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 603 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 686 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 330 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Jaana Junolainen
- Studio Vesi OÜ Osanik
- Tallinn, Hagudi tn 24 korteriühistu Juhatuse liige
-
Samuel James Rosslyn Clennett
- Studio Vesi OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50177173 / 2
-
06.07.2021Esmakanne M 50177173
-
29.06.2021Esmakanne M 50177173 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |