DG EST MTÜ
Registrisse kantud 80603304DG EST MTÜ (registrikood 80603304) on 2021. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 9319). 2025. aasta müügitulu oli 36 239 eurot ja puhaskasum 4 591 eurot, bilansimaht 11 852 eurot. Juhatuse liikmed on Marko Narits, Merike Narits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2021 (4 a 11 k) · Kaali tn 1, Laagri alevik, 76401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 2024: 20,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,7 % | 2024: 90,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 55,1 |
| Müügitulu kasv | +9,7 % | 2024: +52,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 239 | 33 036 | 21 682 | 16 275 | 1 085 |
| Puhaskasum | 4 591 | 6 605 | 487 | 347 | -132 |
| Käibevara | 11 852 | 7 436 | 782 | 225 | 3 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 852 | 7 436 | 782 | 225 | 3 |
| Kohustised kokku | 0 | 135 | 80 | 10 | 135 |
| Omakapital | 11 852 | 7 301 | 702 | 215 | -132 |
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 20,0 % | 2,2 % | 2,1 % | -12,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 852 € · 100,0 %
- Omakapital 11 852 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 545 € | 545 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 26 € | 26 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 48 € | 48 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 223 € | 223 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 729 € | 729 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 428 € | 428 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 236 € | 236 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 266 € | 266 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 182 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 182 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Merike Narits
- MerMer OÜ Tegelik kasusaaja
- MRM Konsult OÜ Osanik
- OÜ Laserlux Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.09.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50187506 / 2
-
03.11.2021Esmakanne M 50187506
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | – |
| 2023 | 31.01.2024 | – |
| 2022 | 21.04.2023 | – |
| 2021 | 03.02.2023 | – |