Eisma suvilad MTÜ
Registrisse kantud 80608543Eisma suvilad MTÜ (registrikood 80608543) on 2022. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Eisma küla, tegevusala muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus (EMTAK 94999). 2025. aasta müügitulu oli 450 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 4 848 eurot. Juhatuse liikmed on Kalle Roostik, Sven Silver. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.03.2022 (4 a 7 k) · Laine vkt 30, Eisma küla, 75312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −72,8 % | 2024: +118,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 450 | 1 657 | 757 | 20 032 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 4 848 | 4 118 | 3 419 | 2 691 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 848 | 4 118 | 3 419 | 2 691 |
| Kohustised kokku | 4 848 | 4 118 | 3 419 | 2 691 |
| Omakapital | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 848 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 848 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kalle Roostik
- ASSAR OÜ Osanik
- ASSEC VISION OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaine vkt 30, Eisma küla, 75312
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 50198354 / 2
-
11.03.2022Esmakanne M 50198354
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | – |
| 2022 | 29.06.2023 | – |