MTÜ TIIVISTAID
Registrisse kantud 80609264MTÜ TIIVISTAID (registrikood 80609264) on 2022. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala kirjandus- ja heliloome (EMTAK 9011). 2024. aasta müügitulu oli 1 331 eurot ja puhaskasum 1 202 eurot, bilansimaht 1 927 eurot. Juhatuse liige on Vappu Thurlow. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2022 (4 a 6 k) · Raja tn 5a, Tallinn, 12616
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Kirjandus- ja heliloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 90,3 % | 2023: 21,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 62,5 % | 2023: 24,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2023: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 642,3 | 2023: 241,7 |
| Müügitulu kasv | +62,1 % | 2023: −30,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 331 | 821 | 1 186 |
| Puhaskasum | 1 202 | 178 | 544 |
| Käibevara | 1 927 | 725 | 554 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 927 | 725 | 554 |
| Kohustised kokku | 3 | 3 | 10 |
| Omakapital | 1 924 | 722 | 544 |
| Kasumimarginaal | 90,3 % | 21,7 % | 45,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 927 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 € · 0,2 %
- Omakapital 1 924 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 642,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 50199413 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50199413 / 2
-
28.03.2022Esmakanne M 50199413
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | – |
| 2022 | 21.07.2023 | – |