HINGERADA MTÜ
Registrisse kantud 80613260HINGERADA MTÜ (registrikood 80613260) on 2022. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Päide küla, tegevusala mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta (EMTAK 88991). 2025. aasta müügitulu oli 78 810 eurot ja puhaskasum 68 eurot, bilansimaht 3 928 eurot. Juhatuse liikmed on Kerdo Kivivare, Signe Kaunis-Kivivare. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.07.2022 (4 a 3 k) · Liivalaiu, Päide küla, 44418
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: -9,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -92,3 % | 2024: -174,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +64,8 % | 2024: +298,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 810 | 47 808 | 12 012 |
| Puhaskasum | 68 | -4 428 | 733 |
| Käibevara | 3 928 | 2 118 | 1 095 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 928 | 2 118 | 1 095 |
| Kohustised kokku | 7 555 | 5 813 | 362 |
| Omakapital | -3 627 | -3 695 | 733 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | -9,3 % | 6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 928 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 555 € · 192,3 %
- Omakapital -3 627 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 192,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 891 € | 4 039 € | 0 € | 8 |
| II kv 2026 | 7 172 € | 7 495 € | 0 € | 7 |
| I kv 2026 | 6 292 € | 6 586 € | 0 € | 8 |
| IV kv 2025 | 4 560 € | 4 769 € | 0 € | 10 |
| III kv 2025 | 6 364 € | 6 664 € | 0 € | 9 |
| II kv 2025 | 6 864 € | 7 196 € | 0 € | 9 |
| I kv 2025 | 5 260 € | 5 488 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2024 | 4 821 € | 5 064 € | 0 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 297 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 346 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 324 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kerdo Kivivare
- RakRoad OÜ Osanik
-
Signe Kaunis-Kivivare
- Tapa vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 15 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ TervisCare Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiivalaiu, Päide küla, 44418
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rakvere vald 4 tk
- 20. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Rakvere vald 63 883 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 56 308 | 69 825 |
| Müük avalikule sektorile | 7 575 | 6 645 |
| Toetused kokku | 56 308 | 69 825 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Sotsiaalkindlustusamet · toetus 54 683 €
- Vinni Vallavalitsus · maksed 6 380 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 085 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 765 €
- Rakvere Linnavalitsus · toetus 540 €
- Haljala Vallavalitsus · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2026Muutmiskanne M 50205074 / 4
-
25.03.2025Muutmiskanne M 50205074 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50205074 / 2
-
01.07.2022Esmakanne M 50205074
-
22.06.2022Esmakanne M 50205074 / M2
-
15.06.2022Esmakanne M 50205074 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | – |