MTÜ Solistica
Registrisse kantud 80613900MTÜ Solistica (registrikood 80613900) on 2022. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala muude esinejate lavaline tegevus (EMTAK 90209). 2025. aasta müügitulu oli 39 582 eurot ja puhaskasum -1 eurot, bilansimaht 24 451 eurot. Juhatuse liikmed on Merle Rekaya, Pilvi Karu, Renate Tüüts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.07.2022 (4 a 2 k) · Ringtee 15, Kuressaare linn, 93815
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muude esinejate lavaline tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +36,9 % | 2024: +19,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 582 | 28 911 | 24 144 | 10 606 |
| Puhaskasum | -1 | 0 | -9 198 | 9 199 |
| Käibevara | 23 111 | 14 992 | 12 908 | 14 612 |
| Põhivara | 1 340 | 1 541 | 1 742 | 1 943 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 451 | 16 533 | 14 650 | 16 555 |
| Kohustised kokku | 24 451 | 16 532 | 14 649 | 7 356 |
| Omakapital | 0 | 1 | 1 | 9 199 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,0 % | -38,1 % | 86,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 111 € · 94,5 %
- Põhivara 1 340 € · 5,5 %
- Lühiajalised kohustised 24 451 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 606 € | 608 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 508 € | 508 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 1 565 € | 1 681 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 943 € | 996 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 1 003 € | 1 075 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 825 € | 860 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 202 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 203 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Renate Tüüts
- TRAMS OÜ Osanik
-
Pilvi Karu
- OÜ Püüa Pilvi Tegelik kasusaaja
-
Merle Rekaya
- OÜ Püüa Pilvi Osanik
- Rahvatantsuselts Piiprellid Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Lions Klubi Kuressaare Piret Tegelik kasusaaja
- OÜ Mirlameril Osanik
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 48 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Ringtee 15262563 · alates 09.09.2026
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 010 | 21 541 |
| Müük avalikule sektorile | 875 | 1 615 |
| Toetused kokku | 5 010 | 21 541 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · toetus 5 010 €
- Pärnu Muusikakool · maksed 245 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 210 €
- Põhja-Sakala Vallavalitsus · maksed 175 €
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 140 €
- Põlva Vallavalitsus · maksed 105 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.06.2025Muutmiskanne M 50206705 / 4
-
04.07.2023Muutmiskanne M 50206705 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne M 50206705 / 2
-
22.07.2022Esmakanne M 50206705
-
14.07.2022Esmakanne M 50206705 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |