Välming MTÜ
Registrisse kantud 80625576Välming MTÜ (registrikood 80625576) on 2023. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Lustivere küla, tegevusala heliloome (EMTAK 90112). 2025. aasta müügitulu oli 3 060 eurot ja puhaskasum -569 eurot, bilansimaht 3 794 eurot. Juhatuse liikmed on Marika Uus, Marje Heiskonen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.2023 (3 a 5 k) · Mõisa tee 23, Lustivere küla, 48032
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Heliloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,6 % | 2024: 60,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -28,7 % | 2024: 98,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,2 % | 2024: 83,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −26,6 % | 2024: +13 800,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 060 | 4 170 | 30 |
| Puhaskasum | -569 | 2 519 | 30 |
| Käibevara | 769 | 703 | 30 |
| Põhivara | 3 025 | 2 352 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 794 | 3 055 | 30 |
| Kohustised kokku | 1 814 | 506 | – |
| Omakapital | 1 980 | 2 549 | 30 |
| Kasumimarginaal | -18,6 % | 60,4 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 769 € · 20,3 %
- Põhivara 3 025 € · 79,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 814 € · 47,8 %
- Omakapital 1 980 € · 52,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
90112 Heliloome põhitegevus 0 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 0 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Marje Heiskonen
- SAKISAAM OÜ Juhatuse liige
- Kulpuna OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Seto Saatkond Tegelik kasusaaja
- AHL OÜ Tegelik kasusaaja
- MarjeMoodiMaitsed OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marika Uus
- Kristallimari RMP OÜ Juhatuse liige
- Bauenmert OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Jõgevamaa segakoor Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing PUHKA SAUNAS Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMõisa tee 23, Lustivere küla, 48032
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 484 | 650 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Palamuse O Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum · maksed 484 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.04.2023Esmakanne M 50226790
-
20.04.2023Esmakanne M 50226790 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | – |