MTÜ MCF
Registrisse kantud 80639199MTÜ MCF (registrikood 80639199) on 2024. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Miiduranna küla, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 86 682 eurot ja puhaskasum -6 199 eurot, bilansimaht 2 750 eurot. Juhatuse liikmed on Maarja Palo, Tõnis Palo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.04.2024 (2 a 6 k) · Tuulekivi tee 7, Miiduranna küla, 74015
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 2024: 9,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -75,9 % | 2024: 70,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | +99,1 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 86 682 | 43 541 |
| Puhaskasum | -6 199 | 4 111 |
| Käibevara | 2 750 | 5 871 |
| Põhivara | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 750 | 5 871 |
| Kohustised kokku | 4 838 | 1 760 |
| Omakapital | -2 088 | 4 111 |
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 9,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 750 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 838 € · 175,9 %
- Omakapital -2 088 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 175,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnis Palo
- TP Terrain OÜ Osanik
- OÜ Prixnet Juhatuse liige
- Must Crossfit OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing BD-PIHTI Osanik
-
Maarja Palo
- Must Crossfit OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 700 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saue Riigigümnaasium · maksed 700 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.2024Muutmiskanne M 50251534 / 4
-
08.10.2024Muutmiskanne M 50251534 / 3
-
30.09.2024Muutmiskanne M 50251534 / 2
-
08.04.2024Esmakanne M 50251534
-
26.03.2024Esmakanne M 50251534 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |