Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid
Registrisse kantud Riigi asutatud 90009231Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid (registrikood 90009231) on 2006. aastal asutatud sihtasutus, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 928 256 eurot ja puhaskasum 317 103 eurot, bilansimaht 7 810 324 eurot. Juhatuse liige on Eve Peeterson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.07.2006 (20 a 2 k) · Poldri tn 3/1, Tallinn, 10154
Registriandmed KMKR EE101073428 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101073428
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,4 % | 2024: 19,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: 10,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,2 % | 2024: 64,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 6,5 |
| Müügitulu kasv | +9,6 % | 2024: +32,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 928 256 | 1 758 811 | 1 326 643 | 1 275 288 | 1 129 476 | 1 217 757 | 1 281 826 |
| Puhaskasum | 317 103 | 334 784 | 99 621 | 129 699 | 113 730 | 288 744 | 168 712 |
| Käibevara | 2 041 579 | 3 068 043 | 1 253 897 | 1 280 847 | 1 151 389 | 979 283 | 689 820 |
| Põhivara | 5 768 745 | 1 921 693 | 1 837 800 | 1 720 981 | 1 628 558 | 1 664 000 | 1 687 805 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 810 324 | 4 989 736 | 3 091 697 | 3 001 828 | 2 779 947 | 2 643 283 | 2 377 625 |
| Kohustised kokku | 4 279 742 | 1 776 257 | 213 002 | 222 754 | 130 572 | 107 638 | 130 724 |
| Omakapital | 3 530 582 | 3 213 479 | 2 878 695 | 2 779 074 | 2 649 375 | 2 535 645 | 2 246 901 |
| Kasumimarginaal | 16,4 % | 19,0 % | 7,5 % | 10,2 % | 10,1 % | 23,7 % | 13,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 041 579 € · 26,1 %
- Põhivara 5 768 745 € · 73,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 261 393 € · 16,2 %
- Pikaajalised kohustised 3 018 349 € · 38,6 %
- Omakapital 3 530 582 € · 45,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 76 413 € | 78 906 € | 131 466 € | 26 |
| II kv 2026 | 0 € | 71 328 € | 111 255 € | 25 |
| I kv 2026 | 0 € | 77 292 € | 97 836 € | 27 |
| IV kv 2025 | 0 € | 73 090 € | 125 359 € | 28 |
| III kv 2025 | 0 € | 74 335 € | 124 040 € | 28 |
| II kv 2025 | 69 095 € | 72 607 € | 133 402 € | 30 |
| I kv 2025 | 0 € | 72 795 € | 106 473 € | 27 |
| IV kv 2024 | 64 716 € | 61 570 € | 148 709 € | 27 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 471 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 302 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 58,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 822 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 945 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Andrei Kante
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Koolitervishoid Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
-
Joel Jesse
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus Juhatuse liige
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
-
Tiit Terik
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Õpilasmalev Tegelik kasusaaja
-
Riina Solman
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Koolitervishoid Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
-
Monika Haukanõmm
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
- EESTI PARALÜMPIAKOMITEE Juhatuse liige
-
Peeter Raudsepp
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Eesti Linnade ja Valdade Liit Juhatuse liige
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
-
Kristjan Järvan
- Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Linnatransport Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tallinna Perearstikeskus Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallinna Arendused Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Tegelik kasusaaja
-
Eve Peeterson
- Bossanova OÜ Tegelik kasusaaja
- UniTartu Ventures OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad riigi ja KOV osalusega ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 1 928 256 €
- 28. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 1 tk
- 38. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 148 327 €
- 49. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 1 928 256 €
- 49. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 24 393 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| ELi toetused | – | 70 582 |
| Müük avalikule sektorile | 283 | – |
| Toetused kokku | 0 | 70 582 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Järvamaa · maksed 283 €
Toetused ja projektid
-
101131332 - CREASHEROES - TIME FOR (S)HEROES IN FASHION, COSTUME DESIGN AND ART INSTALLATIONS FOR SUSTAINABLE FUTURE, ZERO WASTE, DIGITAL PROCESSES AND CO-DESIGN. EMPOWERING DESIGNERS AND CONSUMERS TO BE SUPER(S)HEROES! 70 582 €2.2.34 - Creative Europe · 2024
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubLoo enda edulugu
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.07.2026Muutmiskanne S 10100419 / M12
-
28.07.2026Muutmiskanne S 10100419 / 15
-
15.07.2026Muutmiskanne S 10100419 / 14
-
15.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel S 10100419 / 13
-
18.02.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel S 10100419 / 12
-
10.07.2024Muutmiskanne S 10100419 / M10
-
01.02.2023Muutmiskanne S 10100419 / 11
-
09.01.2023Muutmiskanne S 10100419 / M9
-
08.10.2021Muutmiskanne S 10100419 / 10
-
17.06.2020Muutmiskanne S 10100419 / 9
-
08.04.2019Muutmiskanne S 10100419 / M7
-
30.11.2017Muutmiskanne S 10100419 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | – |
| 2022 | 09.03.2023 | – |
| 2021 | 25.05.2022 | – |
| 2020 | 01.04.2021 | – |
| 2019 | 20.04.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |