Firmitas OÜ
Registrisse kantud 14408590Firmitas OÜ (registrikood 14408590) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 30 626 eurot ja puhaskasum -10 974 eurot, bilansimaht 66 312 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Märt Mõistus. Ettevõttel on osalus 8 ettevõttes. Juhatuse liige on Märt Mõistus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2018 (8 a 9 k) · Aida tn 5-103, Pärnu linn, 80011
Registriandmed KMKR EE102226287 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102226287
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -35,8 % | 2024: -79,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -44,5 % | 2024: -148,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,2 % | 2024: 49,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 11,2 |
| Müügitulu kasv | −53,7 % | 2024: −31,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −17,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 626 | 66 115 | 96 995 | 89 662 | 126 127 | 80 651 | 39 185 |
| Puhaskasum | -10 974 | -52 835 | -35 250 | -2 755 | -69 710 | 7 376 | 26 323 |
| Käibevara | 62 180 | 61 808 | 125 771 | 217 538 | 29 533 | 92 553 | 63 076 |
| Põhivara | 4 132 | 9 615 | 15 098 | 19 688 | 22 313 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 312 | 71 423 | 140 869 | 237 226 | 51 846 | 92 553 | 63 076 |
| Kohustised kokku | 41 656 | 35 793 | 140 704 | 251 311 | 63 176 | 34 174 | 12 073 |
| Omakapital | 24 656 | 35 630 | 165 | -14 085 | -11 330 | 58 379 | 51 003 |
| Kasumimarginaal | -35,8 % | -79,9 % | -36,3 % | -3,1 % | -55,3 % | 9,1 % | 67,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 180 € · 93,8 %
- Põhivara 4 132 € · 6,2 %
- Lühiajalised kohustised 20 706 € · 31,2 %
- Pikaajalised kohustised 20 950 € · 31,6 %
- Omakapital 24 656 € · 37,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 327 € | 0 € | 1 750 € | 0 |
| II kv 2026 | 933 € | 0 € | 15 132 € | 0 |
| I kv 2026 | 117 € | 0 € | 5 418 € | 0 |
| IV kv 2025 | 67 € | 0 € | 7 918 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 € | 0 € | 4 698 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 117 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 125 € | 323 € | 12 282 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 819 € | 968 € | 13 698 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 583 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Märt Mõistus
- Duuabl Works OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Reman OÜ Tegelik kasusaaja
- LuxCraft OÜ Tegelik kasusaaja
- Majad Korda OÜ Tegelik kasusaaja
- Firewall OÜ Juhatuse liige
- Hubest OÜ Juhatuse liige
- Duuabl Operations OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Pingbetoon OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (8)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Firewall OÜ | 100 % | 2 500 € | 11.05.2026 | 82 727 €2025 |
| Reman OÜ | 100 % | 2 500 € | 20.05.2026 | 692 000 €2025 |
| Kämava OÜ | 76 % | 1 900 € | 27.02.2024 | 0 €2025 |
| Duuabl Technology OÜ | 50 % | 5 000 € | 11.06.2026 | 0 €2024 |
| Duuabl Works OÜ Maksuvõlg | 50 % | 1 250 € | 09.06.2026 | 742 876 €2025 |
| Hubest OÜ | 50 % | 1 € | 07.05.2026 | 21 684 €2025 |
| LuxCraft OÜ | 50 % | 1 250 € | 10.06.2026 | 506 240 €2025 |
| Majad Korda OÜ | 50 % | 1 250 € | 07.05.2026 | 315 141 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (10)
-
Firewall OÜ 100 %
-
Reman OÜ 100 %
-
Kämava OÜ 76 %
-
Duuabl Technology OÜ 50 %
-
Duuabl Works OÜ 50 %
-
Hubest OÜ 50 %
-
LuxCraft OÜ 50 %
-
Majad Korda OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Pärnu maakond 10 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.06.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50085498 / 14
-
28.05.2024Muutmiskanne Ä 50085498 / 13
-
09.01.2024Muutmiskanne Ä 50085498 / 12
-
07.11.2023Muutmiskanne Ä 50085498 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50085498 / 10
-
08.08.2022Muutmiskanne Ä 50085498 / 9
-
18.11.2021Muutmiskanne Ä 50085498 / 8
-
31.08.2021Muutmiskanne Ä 50085498 / 7
-
02.06.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50085498 / 6
-
30.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50085498 / 5
-
07.11.2018Muutmiskanne Ä 50085498 / 4
-
07.02.2018Muutmiskanne Ä 50085498 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |