Osaühing GIAB Eesti
Registrisse kantud 11258535Osaühing GIAB Eesti (registrikood 11258535) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 941 888 eurot ja puhaskasum -322 698 eurot, bilansimaht 31 891 309 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gabrielsson Invest Aktiebolag. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jaanus Mikk, Linus Patrik Johansson, Mats Helmer Stefanus Gabrielsson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2006 (20 a 4 k) · Kanali tee 4, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101078300 · osakapital 2 574 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101078300
- Osakapital
- 2 574 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -34,3 % | 2024: -820,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,0 % | 2024: -7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 6,6 |
| Müügitulu kasv | +208,5 % | 2024: +11,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +35,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 941 888 | 305 302 | 272 718 | 238 232 | 227 204 | 209 454 | 204 447 |
| Puhaskasum | -322 698 | -2 505 324 | 147 786 | 134 141 | 121 874 | -369 733 | 75 504 |
| Käibevara | 1 006 474 | 347 403 | 545 552 | 641 647 | 519 611 | 8 116 832 | 7 800 851 |
| Põhivara | 30 884 835 | 31 567 125 | 33 415 053 | 33 091 027 | 32 987 062 | 25 127 935 | 25 514 749 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 891 309 | 31 914 528 | 33 960 605 | 33 732 674 | 33 506 673 | 33 244 767 | 33 315 600 |
| Kohustised kokku | 406 844 | 107 367 | 48 120 | 140 675 | 48 815 | 115 830 | 7 644 015 |
| Omakapital | 31 484 465 | 31 807 161 | 33 912 485 | 33 591 999 | 33 457 858 | 33 128 937 | 25 671 585 |
| Kasumimarginaal | -34,3 % | -820,6 % | 54,2 % | 56,3 % | 53,6 % | -176,5 % | 36,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 006 474 € · 3,2 %
- Põhivara 30 884 835 € · 96,8 %
- Lühiajalised kohustised 406 844 € · 1,3 %
- Omakapital 31 484 465 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 525 € | 22 384 € | 123 579 € | 3 |
| II kv 2026 | 81 847 € | 22 335 € | 278 353 € | 3 |
| I kv 2026 | 37 217 € | 22 657 € | 77 081 € | 3 |
| IV kv 2025 | 59 504 € | 22 718 € | 176 964 € | 3 |
| III kv 2025 | 82 103 € | 21 917 € | 282 667 € | 3 |
| II kv 2025 | 33 874 € | 19 394 € | 100 056 € | 3 |
| I kv 2025 | 36 834 € | 22 973 € | 78 584 € | 2 |
| IV kv 2024 | 37 947 € | 23 614 € | 83 498 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 842 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 461 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 193 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 783 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanus Mikk
- Aktsiaselts Totalisaator Tegelik kasusaaja
- Osaühing Rapid Security Juhatuse liige
- Narva Gate OÜ Prokurist
- OÜ EULE Juhatuse liige
- Tooma Agro OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Tallinna Hipodroom Tegelik kasusaaja
- Eesti Traaviliit Tegelik kasusaaja
- RevalGate Holding OÜ Juhatuse liige
-
Mikk Mehide
- Osaühing Rapid Security Juhatuse liige
- OÜ EULE Juhatuse liige
- Laevaselts Runbjarn OÜ Osanik
- Mehide OÜ Juhatuse liige
- DIPAR OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ CORNERITO Likvideerija Kustutatud registrist
-
Mats Helmer Stefanus Gabrielsson
- Osaühing Rapid Security Tegelik kasusaaja
- OÜ EULE Tegelik kasusaaja
-
Mats Helmer Stefanus Gabrielsson
- Narva Gate OÜ Tegelik kasusaaja
- Tooma Agro OÜ Tegelik kasusaaja
- RevalGate Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Hipodroomi Development OÜ Tegelik kasusaaja
- Hipodroom OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Alfa Property Tegelik kasusaaja
-
Linus Patrik Johansson
- Narva Gate OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| DIPAR OÜ | 100 % | 5 000 € | 15.10.2025 | – |
| OÜ EULE | 100 % | 2 556 € | 25.09.2024 | 640 053 €2025 |
| Tooma Agro OÜ | 100 % | 2 562 € | 01.09.2023 | 252 655 €2025 |
| Narva Gate OÜ | 50 % | 1 304 € | 28.04.2025 | 922 562 €2025 |
| Osaühing Alfa Property | 45 % | 11 520 € | 16.08.2023 | – |
| RevalGate Holding OÜ | 45 % | 2 305 € | 16.08.2023 | 6 180 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideerimisgrupi emaettevõte: Gabrielsson Invest AB (SE) · otsene emaettevõte
Osalused ja nende osalused (8)
-
DIPAR OÜ 100 %
-
OÜ EULE 100 %
-
Tooma Agro OÜ 100 %
-
Narva Gate OÜ 50 %
-
-
RevalGate Holding OÜ 45 %
Skeem
LEI 549300QC5EB32CX6L445
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 208,5 %
- 10. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 58,1 %
- 14. Suurimad juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 4 tk
- 21. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 31 484 465 €
- 25. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 941 888 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.07.2025Muutmiskanne Ä 10099057 / 25
-
27.12.2024Muutmiskanne Ä 10099057 / 24
-
02.01.2024Muutmiskanne Ä 10099057 / 23
-
18.12.2023Muutmiskanne Ä 10099057 / 22
-
19.09.2023Muutmiskanne Ä 10099057 / 21
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10099057 / 20
-
27.01.2023Muutmiskanne Ä 10099057 / 19
-
03.01.2023Muutmiskanne Ä 10099057 / 18
-
04.01.2022Muutmiskanne Ä 10099057 / 17
-
31.12.2021Muutmiskanne Ä 10099057 / M6
-
30.12.2020Muutmiskanne Ä 10099057 / 16
-
24.11.2020Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10099057 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 12.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2006 | – | – |