Progressioon OÜ
Registrisse kantud 14055039Progressioon OÜ (registrikood 14055039) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2024. aasta müügitulu oli 34 582 eurot ja puhaskasum 44 226 eurot, bilansimaht 170 032 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rain Tunger. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Rain Tunger. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2016 (10 a 4 k) · Noole tn 4, Tallinn, 10415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.05–30.04
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.05 – 30.04
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 127,9 % | 2023: -1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,7 % | 2023: -0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 2023: 79,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +8,5 % | 2023: +102,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 582 | 31 870 | 15 763 | 19 400 | 19 440 | 15 310 |
| Puhaskasum | 44 226 | -577 | 57 252 | 22 782 | 20 296 | 14 392 |
| Käibevara | 106 894 | 62 668 | 62 069 | 22 992 | 9 210 | 2 623 |
| Põhivara | 63 138 | 63 138 | 77 072 | 55 479 | 58 839 | 38 082 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 170 032 | 125 806 | 139 141 | 78 471 | 68 049 | 40 705 |
| Kohustised kokku | 26 000 | 26 000 | 29 758 | 8 341 | 20 701 | 13 653 |
| Omakapital | 144 032 | 99 806 | 109 383 | 70 130 | 47 348 | 27 052 |
| Kasumimarginaal | 127,9 % | -1,8 % | 363,2 % | 117,4 % | 104,4 % | 94,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 894 € · 62,9 %
- Põhivara 63 138 € · 37,1 %
- Pikaajalised kohustised 26 000 € · 15,3 %
- Omakapital 144 032 € · 84,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 2 250 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rain Tunger
- Kaevukohvik OÜ Tegelik kasusaaja
- Rataskaevu 16 OÜ Tegelik kasusaaja
- AVANG Keskus OÜ Osanik
- kopli 16 OÜ Juhatuse liige
- Saagu Nii OÜ Osanik
- Tunger Invest OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kaevukohvik OÜ | 30 % | 767 € | 03.07.2026 | 2 462 630 €2025 |
| Rataskaevu 16 OÜ | 30 % | 750 € | 16.07.2026 | 701 793 €2025 |
| kopli 16 OÜ | 25 % | 625 € | 02.09.2023 | 36 000 €2025 |
| OÜ Ülo Maksuvõlg | 25 % | 625 € | 01.09.2023 | 509 051 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Kaevukohvik OÜ 30 %
-
Rataskaevu 16 OÜ 30 %
-
kopli 16 OÜ 25 %
-
OÜ Ülo 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 90. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Muud teenused 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 400 | 2 110 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Häirekeskus · maksed 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50030763 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50030763 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50030763 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50030763 / 2
-
24.05.2016Esmakanne Ä 50030763
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 28.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.08.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |