RSM OÜ
Registrisse kantud 11888827RSM OÜ (registrikood 11888827) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tähtvere küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 95 791 eurot ja puhaskasum 31 525 eurot, bilansimaht 573 758 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Plato. Ettevõttel on osalus 7 ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Plato. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2010 (16 a 8 k) · Palsa tee 2, Tähtvere küla, 61410
Registriandmed KMKR EE101649328 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101649328
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 32,9 % | 2024: 69,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2024: 13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,9 % | 2024: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,4 | 2024: 21,1 |
| Müügitulu kasv | +14,2 % | 2024: −39,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 791 | 83 899 | 138 872 | 45 952 | 63 992 | 32 725 | 296 789 |
| Puhaskasum | 31 525 | 58 333 | 104 706 | 512 | 842 | -15 498 | 223 405 |
| Käibevara | 254 056 | 212 402 | 288 166 | 260 259 | 308 212 | 360 283 | 374 055 |
| Põhivara | 319 702 | 266 166 | 94 558 | 48 677 | 61 804 | 30 396 | 47 421 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 573 758 | 478 568 | 382 724 | 308 936 | 370 016 | 390 679 | 421 476 |
| Kohustised kokku | 103 717 | 40 052 | 2 541 | 16 162 | 13 947 | 13 993 | 15 382 |
| Omakapital | 470 041 | 438 516 | 380 183 | 292 774 | 356 069 | 376 686 | 406 094 |
| Kasumimarginaal | 32,9 % | 69,5 % | 75,4 % | 1,1 % | 1,3 % | -47,4 % | 75,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 254 056 € · 44,3 %
- Põhivara 319 702 € · 55,7 %
- Lühiajalised kohustised 30 217 € · 5,3 %
- Pikaajalised kohustised 73 500 € · 12,8 %
- Omakapital 470 041 € · 81,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 52 820 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 28 000 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 11 544 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 1 878 €
-
63101 Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus 1 549 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 21 986 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 263 € | 0 € | 29 416 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 478 € | 0 € | 27 206 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 960 € | 858 € | 33 038 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 316 € | 0 € | 23 615 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 20 638 € | 0 |
| I kv 2025 | 621 € | 0 € | 23 819 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 042 € | 896 € | 37 212 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 329 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Plato
- Nordista OÜ Juhatuse liige
- Vapista OÜ Tegelik kasusaaja
- Peenjoogivabrik Nudist OÜ Juhatuse liige
- Natty OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Perfect Goods OÜ Tegelik kasusaaja
- Stoic Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- CredyCheck OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- FreshGrow OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (7)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Import Goods OÜ | 100 % | 0 € | 14.05.2026 | – |
| Vapista OÜ | 52,48 % | 1 312 € | 01.09.2023 | 2 314 690 €2025 |
| Nordista OÜ | 52 % | 1 304 € | 16.09.2026 | 18 609 175 €2024 |
| Perfect Goods OÜ | 33,36 % | 834 € | 02.09.2023 | 43 500 €2025 |
| Global Goods OÜ | 30 % | 900 € | 14.03.2025 | – |
| Traffic Control OÜ | 10 % | 1 000 € | 24.05.2024 | 5 505 309 €2025 |
| Leadcap OÜ | 2,33 % | 233 € | 02.09.2023 | 7 194 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (10)
-
Import Goods OÜ 100 %
-
Vapista OÜ 52,48 %
-
Nordista OÜ 52 %
-
-
Perfect Goods OÜ 33,36 %
-
Global Goods OÜ 30 %
-
Traffic Control OÜ 10 %
-
Leadcap OÜ 2,33 %
Skeem
LEI 254900UPXI7B97CXVZ15 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.08.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20051548 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20051548 / 7
-
14.01.2021Muutmiskanne Ä 20051548 / 6
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 20051548 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20051548 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20051548 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20051548 / 3
-
13.05.2013Muutmiskanne Ä 20051548 / 2
-
29.01.2010Esmakanne Ä 51548
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |