Rävala pst 3

Maakri asum, Tallinn

Hotell - büroohoone · mitteelamu Olemas A 10143

Rävala pst 3 on mitteelamu, asukoht Maakri asum, Tallinn. Postiindeks on 10143. Hoones on 25 korrust, suletud netopind 26 262,0 m². Energiaklass on A. Korteri mediaanhind piirkonnas Maakri asum oli II kv 2026 seisuga 3 770 €/m². Allikas: aadressiandmete süsteem, ehitisregister, tehingute andmebaas.

Energiamärgis
A
märgis 07.03.2024
Korruseid
25
Suletud netopind
26 262,0 m²
Mitteeluruume
3
Juhata: 59.433508, 24.758145

Hoone ülevaade

Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 3
Hoone tüüp
Mitteelamu
Korruseid
25
Mitteeluruume
3
Küte
lokaalküte
Kandekonstruktsioon
monoliitne raudbetoon
EHR kood
120220260
Katastriüksus
78401:104:0220
Ehitisealune pind
2 280,6 m²
Suletud netopind
26 262,0 m²
ADS objekti ID
ME01086356
ADS aadressi ID
2106220
Koordinaadid
59,433508, 24,758145
Energiamärgis
A märgis 07.03.2024
Vaata kõiki hoone andmeid →

Maa ja planeeringud

Allikas: maakatastri andmed · maa korraline hindamine 2022
Katastritunnus
78401:104:0220
Pindala
2 573 m²
Sihtotstarve
ärimaa
Maksustamishind
10 839 781 €
Maksustamishind €/m²
4 212,90 €
Hinnanguline maamaks
≈ 108 398 € · 1,00 % aastas (2026)
Piirkonna mediaan (ärimaa)
1 948,51 € · Maakri asum

Maksustamishind on maa korralise hindamise tulemus, mitte turuhind. Järgmise hindamise tulemused avaldatakse 31.10.2026. Maamaksu hinnang on maksustamishind korda omavalitsuse maksumäär enne kodualuse maa soodustust, muid soodustusi ja maksu tõusu piirmäära. Detailplaneeringud lisanduvad.

Ruumid (3)

Allikas: ehitisregister, ADS · omanike andmeid ei kuvata

3 ruumi

Hoone andmed

Allikas: ehitisregister ·

Mõõtmed

Ehitisealune pind
2 280,6 m²
Suletud netopind
26 262,0 m²
Eluruumide pind
andmed puuduvad
Maht (bruto)
100 492 m³
Kõrgus
103,5 m
Korruseid
25 + 1 maa-alune
Korterite arv
0
Tubade arv
0
Mitteeluruumide arv
3

Konstruktsioon ja kasutus

Peamine kasutusotstarve
30052
Seisund
Olemas
Nimetus EHR-is
Hotell - büroohoone
Esmase kasutusloa aasta
andmed puuduvad
Kande- ja jäigastavate konstruktsioonide materjal
Monoliitne raudbetoon
Katusekatte materjal
Bituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Omandi liik
Kinnisasi
Ehitamise alustamine
01.11.1998
Kavandatav kasutusele võtmine
01.01.1998

Tehnosüsteemid

  • Küttesüsteem: olemas
  • Veevarustus: olemas
  • Kanalisatsioon: olemas
  • Lift: olemas

Muud ehitisregistri andmed

Vahelagede kandva osa materjal
Monoliitne raudbetoon
Jahutus
Õhkjahutus ventilatsiooniga
Elektrisüsteemi liik
Võrk
Vundamendi liik
Vaivundament
Katuste ja katuselagede kandva osa materjal
Monoliitne raudbetoon
Välisseina välisviimistluse materjal
Muu
Välisseina liik
Mitmekihiline raudbetoonpaneel
Energiaallikas
Küttegaas, võrk
Ventilatsioon
Sundsissepuhe ja -väljatõmme
Registris täidetud 12 / 14 välja puudu: eluruumide pind, esmase kasutusloa aasta Ava ehitisregistris ↗

Selle maja korteriühistu

Allikas: äriregister, majandusaasta aruanded, Maksu- ja Tolliamet

2 juhatuse liiget · iga liige esindab üksi · Juhatuse liikmed ühistu lehel

Reservid ja remondifond
1 401 €
hinnang omakapitali põhjal, 2025. a aruanne
Laenukohustised
7 944 €
kohustised kokku, 2025. a aruanne

Majandusaasta aruanded · 3/5 viimasest aruandest tähtaegselt

  • 2025 õigeaegselt
  • 2024 õigeaegselt
  • 2023 õigeaegselt
  • 2022 hilinenud
  • 2021 hilinenud

Ava ühistu leht →

Ehitusload ja ajalugu

Allikas: ehitisregistri dokumendid

Ehitusdokumendid 24 kuud: 0 · viimane 29.06.2023

  • 07.03.2024
    Energiamärgis A
  • 29.06.2023
    Ehitusluba
  • 11.07.2022
    Kasutusluba
  • 02.05.2022
    Kasutusluba
  • 17.06.2020
    Ehitusluba
  • 15.03.2017
    Kasutusteatis
  • 19.08.2014
    Ehitise teatis
  • 26.06.1998
    Ehitusluba ehitise püstitamiseks
Kuupäev Dokument Number Seisund
07.03.2024 Energiamärgis 2411567/00455 Registrisse kantud
29.06.2023 Ehitusluba 2312271/05303 Antud
11.07.2022 Kasutusluba 2212371/09198 Antud
02.05.2022 Kasutusluba 2212371/07184 Antud
17.06.2020 Ehitusluba 2012271/17782 Antud
15.03.2017 Kasutusteatis 1711301/01756 Registrisse kantud
19.08.2014 Ehitise teatis 287103 Registrisse kantud
26.06.1998 Ehitusluba ehitise püstitamiseks 21628 Registrisse kantud

Kaart ja lähiümbrus

Allikad: Maa- ja Ruumiameti huvipunktid, ühistranspordi sõiduplaanid (peatus.ee), Omniva ja Smartposti pakiautomaadid

Selles hoones

Radisson Collection Hotel · Majutus

300 kohta 1,5 km raadiuses · katkendjoon on 1 km · kaugused linnulennult

Elanikud 1 km ruudus

≈ 14 314

16 % on 65-aastased ja vanemad

Statistikaamet · 01.01.2026

Joogivesi piirkonnas

2 / 2 vastavad nõuetele
  • Tallinna pinnavee piirkond ja Harku 14.11.2025
  • Mõigu tootmisbaasi veevärk 04.02.2026

Terviseamet · liitumine andmetest ei selgu

Ajalugu

Ajalooline kaart
Maa- ja Ruumiamet 2026 · Ajaloolised kaardid Maa- ja Ruumiameti rakenduses

Ohutus ümbruses

Allikas: Politsei- ja Piirivalveamet, Transpordiamet · 2023–2025

Registreeritud varavastased süüteod

Oluliselt kõrgem kui võrreldavates piirkondades

kokku 282 juhtumit selle aadressi 1 km ruudus · vargus 121, pisivargus 72

Siin 6,6
Tallinnas 6,9
Eestis 4,7

juhtumit 1 000 elaniku kohta aastas

Avaliku korra rikkumised

Oluliselt vaiksem kui võrreldavates piirkondades

kokku 2 juhtumit selle aadressi 1 km ruudus · avaliku korra rikkumine 2

Siin 0,1
Tallinnas 0,1
Eestis 0,1

juhtumit 1 000 elaniku kohta aastas

Inimkannatanuga liiklusõnnetused

Selle piirkonna kohta veel andmeid ei ole.

Lähim politseiasutus Kesklinna politseijaoskond (3,0 km). · Kuidas arvutatud

Hinnad piirkonnas

Allikas: Maa- ja Ruumiamet, tehingute andmebaas

Piirkond: Maakri asum · Korteritehingud 4 kvartalis 22

Korterite mediaanhind (€/m²) 3 770 €/m² · −6 % alates 2025 · II kv 2026 3 770 €/m² · +18 % alates 2024 · II kv 2026
01 0002 0003 0004 0005 000III 25IV 25I 26II 26
01 0002 0003 0004 0005 00020252026

Korterite mediaanhind võrreldes omavalitsusega (€/m²)

Maakri asum Tallinn
01k2k3k4k5kIII 24IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26
Kvartal Tehinguid Mediaan €/m² Elamutehinguid Elamute mediaan €/m²
II kv 2026 5 3 770 0 –
I kv 2026 5 3 831 0 –
IV kv 2025 9 4 020 0 –
III kv 2025 3 alla 5 tehingu 0 –
II kv 2025 4 alla 5 tehingu 0 –
I kv 2025 5 3 892 0 –
IV kv 2024 6 3 601 0 –
III kv 2024 7 3 200 0 –

Piirkonna tehingute statistika, mitte selle kinnisvara väärtus. Alla 5 tehinguga kvartalites hindu ei avaldata.

Ettevõtted sellel aadressil (91)

Allikas: äriregister

ja veel 41 ettevõtet

Allikas: äriregister · füüsilisest isikust ettevõtjaid ei kuvata

Tegevuskohad sellel aadressil (3)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS · ainult ettevõtted