Sõle tn 16

Pelgulinna asum, Tallinn

Tervisekeskus · mitteelamu Olemas A 10611

Sõle tn 16 on 1955. aastal valminud mitteelamu, asukoht Pelgulinna asum, Tallinn. Postiindeks on 10611. Hoones on 5 korrust, suletud netopind 6 924,8 m². Energiaklass on A. Korteri mediaanhind piirkonnas Pelgulinna asum oli II kv 2026 seisuga 2 997 €/m². Allikas: aadressiandmete süsteem, ehitisregister, tehingute andmebaas.

Ehitusaasta
1955
71 aastat vana
Energiamärgis
A
märgis aegunud 24.11.2023
Korruseid
5
Suletud netopind
6 924,8 m²
Juhata: 59.435636, 24.713184

Hoone ülevaade

Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 16
Hoone tüüp
Mitteelamu
Ehitusaasta
1955 (71 aastat vana)
Korruseid
5
Mitteeluruume
2
Küte
kaugküte
Kandekonstruktsioon
tellis, monoliitne raudbetoon, metall, monteeritav raudbetoon, looduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull,
EHR kood
101034380
Katastriüksus
78401:101:3367
Ehitisealune pind
1 804,0 m²
Suletud netopind
6 924,8 m²
ADS objekti ID
ME00651571
ADS aadressi ID
2107287
Koordinaadid
59,435636, 24,713184
Energiamärgis
A märgis aegunud 24.11.2023
Vaata kõiki hoone andmeid →

Maa ja planeeringud

Allikas: maakatastri andmed · maa korraline hindamine 2022
Katastritunnus
78401:101:3367
Pindala
12 352 m²
Sihtotstarve
ärimaa 60 %, elamumaa 40 %
Maksustamishind
4 219 331 €
Maksustamishind €/m²
341,59 €
Hinnanguline maamaks
≈ 33 755 € · 0,80 % aastas (2026)
Piirkonna mediaan (ärimaa)
259,74 € · Pelgulinna asum

Maksustamishind on maa korralise hindamise tulemus, mitte turuhind. Järgmise hindamise tulemused avaldatakse 31.10.2026. Maamaksu hinnang on maksustamishind korda omavalitsuse maksumäär enne kodualuse maa soodustust, muid soodustusi ja maksu tõusu piirmäära. Detailplaneeringud lisanduvad.

Ruumid (2)

Allikas: ehitisregister, ADS · omanike andmeid ei kuvata

2 ruumi

Hoone andmed

Allikas: ehitisregister ·

Mõõtmed

Ehitisealune pind
1 804,0 m²
Suletud netopind
6 924,8 m²
Eluruumide pind
andmed puuduvad
Maht (bruto)
34 299 m³
Kõrgus
22,0 m
Korruseid
5 + 1 maa-alune
Korterite arv
0
Mitteeluruumide arv
2

Konstruktsioon ja kasutus

Peamine kasutusotstarve
30005
Seisund
Olemas
Nimetus EHR-is
Tervisekeskus
Esmase kasutusloa aasta
1955
Kande- ja jäigastavate konstruktsioonide materjal
Tellis, monoliitne raudbetoon, metall, monteeritav raudbetoon, looduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull,
Katusekatte materjal
Plekk, bituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Omandi liik
Kinnisasi
Ajutise ehitise kasutus kuni
01.11.2071

Tehnosüsteemid

  • Küttesüsteem: olemas
  • Veevarustus: olemas
  • Kanalisatsioon: olemas
  • Lift: olemas

Muud ehitisregistri andmed

Vahelagede kandva osa materjal
Monteeritav raudbetoon, monoliitne raudbetoon
Välisseina välisviimistluse materjal
Krohv, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat)
Elektrisüsteemi liik
Võrk
Katuste ja katuselagede kandva osa materjal
Monteeritav raudbetoon, plekkprofiil, monoliitne raudbetoon, terasferm või -tala, puit
Välisseina liik
Tellis, looduslik kivi, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Jahutus
Tsentraalne vesijahutus
Ventilatsioon
Konditsioneerimisega ventilatsioon, soojustagastusega ventilatsioon
Vundamendi liik
Madalvundament
Registris täidetud 13 / 14 välja puudu: eluruumide pind Ava ehitisregistris ↗

Ehitusload ja ajalugu

Allikas: ehitisregistri dokumendid

Ehitusdokumendid 24 kuud: 0 · viimane 24.11.2021

  • 24.11.2021
    Kasutusluba
  • 22.06.2021
    Energiamärgis A
  • 27.08.2020
    Ehitusluba
  • 27.11.2019
    Energiamärgis A
  • 09.08.2019
    Energiamärgis A
  • 05.04.2019
    Energiamärgis A
  • 31.12.2003
    Hooneregistri ehitise teatis
Kuupäev Dokument Number Seisund
24.11.2021 Kasutusluba 2112371/21592 Antud
22.06.2021 Energiamärgis 2111566/00664 Registrisse kantud
27.08.2020 Ehitusluba 2012271/26877 Antud
27.11.2019 Energiamärgis 1911566/00896 Registrisse kantud
09.08.2019 Energiamärgis 1911566/00585 Kehtetu
05.04.2019 Energiamärgis 1911566/00222 Registrisse kantud
31.12.2003 Hooneregistri ehitise teatis 784/12844(E1) Registrisse kantud

Kaart ja lähiümbrus

Allikad: Maa- ja Ruumiameti huvipunktid, ühistranspordi sõiduplaanid (peatus.ee), Omniva ja Smartposti pakiautomaadid

Selles hoones

Põhja-Eesti Taastusravikeskus · Haigla Sõle Tervisemaja · Perearst

300 kohta 1,5 km raadiuses · katkendjoon on 1 km · kaugused linnulennult

Elanikud 1 km ruudus

≈ 5 743

18 % on 65-aastased ja vanemad

Statistikaamet · 01.01.2026

Joogivesi piirkonnas

2 / 2 vastavad nõuetele
  • Tallinna pinnavee piirkond ja Harku 14.11.2025
  • BLRT GRUPP AS (AS Elme) veevärk 27.04.2026

Terviseamet · liitumine andmetest ei selgu

Ajalugu

Ajalooline kaart
Maa- ja Ruumiamet 2026 · Ajaloolised kaardid Maa- ja Ruumiameti rakenduses

Ohutus ümbruses

Allikas: Politsei- ja Piirivalveamet, Transpordiamet · 2023–2025

Registreeritud varavastased süüteod

Oluliselt kõrgem kui võrreldavates piirkondades

kokku 211 juhtumit selle aadressi 1 km ruudus · pisivargus 107, vargus 77

Siin 12
Tallinnas 6,9
Eestis 4,7

juhtumit 1 000 elaniku kohta aastas

Avaliku korra rikkumised

Oluliselt vaiksem kui võrreldavates piirkondades

kokku 1 juhtumit selle aadressi 1 km ruudus · avaliku korra rikkumine 1

Siin 0,1
Tallinnas 0,1
Eestis 0,1

juhtumit 1 000 elaniku kohta aastas

Inimkannatanuga liiklusõnnetused

Selle piirkonna kohta veel andmeid ei ole.

Lähim politseiasutus Kesklinna politseijaoskond (552 m). · Kuidas arvutatud

Hinnad piirkonnas

Allikas: Maa- ja Ruumiamet, tehingute andmebaas

Piirkond: Pelgulinna asum · Muutus aastaga −1,5 % · Korteritehingud 4 kvartalis 244

Korterite mediaanhind (€/m²) 2 997 €/m² · +5 % alates 2025 · II kv 2026 2 997 €/m² · +2 % alates 2024 · II kv 2026
01 0002 0003 0004 000III 25IV 25I 26II 26
01 0002 0003 0004 00020252026

Korterite mediaanhind võrreldes omavalitsusega (€/m²)

Pelgulinna asum Tallinn
01k2k3k4kIII 24IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26
Kvartal Tehinguid Mediaan €/m² Elamutehinguid Elamute mediaan €/m²
II kv 2026 35 2 997 3 alla 5 tehingu
I kv 2026 53 3 054 0 –
IV kv 2025 65 2 703 0 –
III kv 2025 91 2 862 1 alla 5 tehingu
II kv 2025 75 3 044 0 –
I kv 2025 61 2 755 0 –
IV kv 2024 79 2 783 1 alla 5 tehingu
III kv 2024 84 2 937 1 alla 5 tehingu

Piirkonna tehingute statistika, mitte selle kinnisvara väärtus. Alla 5 tehinguga kvartalites hindu ei avaldata.

Ettevõtted sellel aadressil (28)

Allikas: äriregister

Allikas: äriregister · füüsilisest isikust ettevõtjaid ei kuvata

Tegevuskohad sellel aadressil (2)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS · ainult ettevõtted

Samal aadressil

Teised aadressiobjektid sama aadressiga (nt krunt hoone all või mitu hoonet).