sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Registrisse kantud Riigi asutatud 90006399sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla (registrikood 90006399) on 2001. aastal asutatud sihtasutus, asukoht Tallinn, tegevusala haiglaravi (EMTAK 86101). 2025. aasta müügitulu oli 365 746 000 eurot ja puhaskasum 2 272 000 eurot, bilansimaht 270 090 000 eurot. Juhatuse liikmed on Agris Peedu, Katre Zirel, Kristo Erikson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2001 (25 a 1 k) · J. Sütiste tee 19, Tallinn, 13419
Registriandmed KMKR EE100714827 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100714827
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Tegevusala
- Haiglaravi
- Tegevusload
- 23 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,3 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,1 % | 2024: 61,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +5,2 % | 2024: −0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 365 746 000 | 347 649 000 | 348 758 000 | 7 559 130 | 262 263 000 | 244 392 000 | 214 414 000 |
| Puhaskasum | 2 272 000 | 1 869 000 | 29 441 000 | – | – | 2 670 000 | 819 000 |
| Käibevara | 86 586 000 | 86 554 000 | 73 403 000 | – | – | 59 099 000 | 64 374 000 |
| Põhivara | 183 504 000 | 186 503 000 | 197 095 000 | – | – | 149 909 000 | 140 883 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 270 090 000 | 273 057 000 | 270 498 000 | 213 738 216 | 213 753 000 | 209 008 000 | 205 257 000 |
| Kohustised kokku | 99 705 000 | 104 945 000 | 104 254 000 | – | – | 85 313 000 | 84 232 000 |
| Omakapital | 170 385 000 | 168 112 000 | 166 244 000 | – | – | 123 695 000 | 121 025 000 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 0,5 % | 8,4 % | – | – | 1,1 % | 0,4 % |
2021, 2022: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 388 072 356 | 368 733 291 | 378 979 577 | 9 367 164 | 277 276 000 | 1 924 385 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | – | – | – | – | – | – |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 5 049 | 4 281 | 4 207 | 5 158 | 4 999 | 4 837 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 86 586 000 € · 32,1 %
- Põhivara 183 504 000 € · 67,9 %
- Lühiajalised kohustised 59 096 000 € · 21,9 %
- Pikaajalised kohustised 40 609 000 € · 15,0 %
- Omakapital 170 385 000 € · 63,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 038 111 € | 20 135 723 € | 2 975 108 € | 4749 |
| II kv 2026 | 18 811 267 € | 19 742 695 € | 4 490 108 € | 4740 |
| I kv 2026 | 19 256 132 € | 20 290 836 € | 2 762 043 € | 4702 |
| IV kv 2025 | 19 977 946 € | 20 762 918 € | 3 874 169 € | 4701 |
| III kv 2025 | 19 303 664 € | 20 402 029 € | 2 426 691 € | 4666 |
| II kv 2025 | 19 422 526 € | 19 984 458 € | 5 358 507 € | 4672 |
| I kv 2025 | 19 598 041 € | 19 931 100 € | 5 695 140 € | 4628 |
| IV kv 2024 | 18 033 393 € | 18 730 252 € | 2 603 048 € | 4619 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 346 037 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 711 908 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 639,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 991 703 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 718 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Agris Peedu
- sihtasutus Läänemaa Haigla Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Raplamaa Haigla Tegelik kasusaaja
- SIHTASUTUS EESTI TERVISHOIU PILDIPANK Tegelik kasusaaja
- EESTI HAIGLATE LIIT Tegelik kasusaaja
-
Kristo Erikson
- sihtasutus Läänemaa Haigla Tegelik kasusaaja
-
Katre Zirel
- Sihtasutus Raplamaa Haigla Tegelik kasusaaja
- Eesti Õendusjuhtide Ühing Juhatuse liige
-
Karmen Joller
- Sihtasutus Jõgeva Haigla Tegelik kasusaaja
- Medilingua OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (23)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Paldiski mnt 52L.ÕV/319125 · alates 05.08.2010
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku J. Sütiste tee 19L.ÕV/320429 · alates 31.08.2026
Toidukäitlejate register (PTA)
-
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja8435
-
7710
-
7711
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja3512
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja
-
-
Ravimiamet
-
Apteegiteenus · Haiglaapteek J. Sütiste tee 19511 · alates 01.06.2010
-
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Apteek (haiglaapteek) J. Sütiste tee 19511
-
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Apteek HA2 (haiglaapteek) Vaba tn 6511
-
Rakkude, kudede ja elundite käitlemine2 · alates 03.02.2015
-
Tootmine · Verekomponendid Rahu tn 2764 · alates 01.09.2016
-
Tootmine · Verekomponendid Ravila tn 2a791 · alates 01.08.2018
-
Tootmine · Verekomponendid Alu tee 1805 · alates 24.04.2019
-
Tootmine · Verekomponendid Lõuna põik 1902 · alates 01.09.2021
-
Tootmine · Verekomponendid Tiigi tn 8/1903 · alates 01.09.2021
-
Tootmine · Verekomponendid Vaba tn 6910 · alates 27.01.2022
-
Tootmine · Verekomponendid Ädala tn 2944 · alates 12.08.2024
-
Tootmine · Verekomponendid Haigla tn 3948 · alates 23.10.2024
-
Tootmine · Verekomponendid Valukoja tn 7634 · alates 14.02.2009
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · kogu Eesti 665 tk
- 1. Suurimad riigi ja KOV osalusega ettevõtted · Harju maakond 365 746 000 €
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 170 385 000 €
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 264,4 %
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 365 746 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| ELi toetused | – | 0 |
| Müük avalikule sektorile | 3 207 | 2 036 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Tervishoiu Pildipank · maksed 3 207 €
Toetused ja projektid
-
THERESA PCP 0 €1.0.11 - Horizon Europe · 2025
-
JA PCM 0 €2.2.25 - EU4Health · 2025
Riigihanked
5 lepingut 5 aastaga · 1 741 405 € ilma raamlepinguteta-
Labori- ja patoloogiateenuste ostmine 2 346 000 €Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 03.03.2026 · 11 osa · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 16.06.2025 · raamleping
-
Verekomponentide ostmine 277 031 €Sihtasutus NARVA HAIGLA · 30.05.2025
-
Sihtasutus Pärnu Haigla · 21.01.2025 · raamleping
-
Verekomponendid (osa 2) 1 464 374 €Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 29.08.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2026Muutmiskanne S 10059527 / 33
-
16.11.2023Muutmiskanne S 10059527 / 32
-
05.07.2023Muutmiskanne S 10059527 / 31
-
22.03.2023Muutmiskanne S 10059527 / 30
-
01.02.2023Muutmiskanne S 10059527 / 29
-
20.12.2022Muutmiskanne S 10059527 / 28
-
15.10.2021Muutmiskanne S 10059527 / M16
-
30.03.2021Muutmiskanne S 10059527 / M15
-
20.04.2020Muutmiskanne S 10059527 / M14
-
03.12.2018Muutmiskanne S 10059527 / 27
-
15.11.2018Muutmiskanne S 10059527 / M13
-
16.05.2018Muutmiskanne S 10059527 / 26
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.03.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 19.03.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | – |
| 2022 | 31.03.2023 | – |
| 2021 | 10.05.2022 | – |
| 2020 | 05.05.2021 | – |
| 2019 | 16.04.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |