Omedu küla
Küla · Mustvee vald · 562 aadressi
Omedu küla on küla piirkonnas Mustvee vald, kus on 562 aadressi. Hoonestuses on 408 hoonet, neist 92 eluhoonet, mediaanehitusaasta 1969; energiamärgis on teada 5 hoonel, neist sagedaseim klass on C. 2021. aasta rahvaloenduse järgi elab piirkonnas 54 inimest. Äriregistris on sellele aadressile kantud 15 ettevõtet, enim tegevusaladel piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused, mageveekalapüük, muud kaeve- ja mullatööd. Suurima töötajate arvuga on Meie Rand OÜ, 4 töötajat 2025. aasta aruande järgi. Allikas: aadressiandmete süsteem, ehitisregister, rahvaloendus, tehingute andmebaas, äriregister.
Elanikud
Allikas: Statistikaamet, rahvaloendus 31.12.2021Vanuserühmad
- 0–17 aastat 13 % 7
- 18–64 aastat 41 % 22
- 65 ja vanemad 46 % 25
Kriips tulbal tähistab võrdlusala taset: Mustvee vald. Rahvaloenduse arvud on andmekaitse tõttu juhuslikult nihutatud: väikeste asulate arvud on ligikaudsed ja vanuserühmad ei pruugi kokku anda rahvaarvu.
Hoonefond
Allikas: ehitisregisterHooned esmase kasutuse kümnendi järgi
Tulp „<1900“ koondab 21 vanemat hoonet. Hoonete vanuse mediaan: 57 aastat
Kasutusotstarbed
- 300210
- Ühe korteriga elamud80
- Muud mitteelamud2
Energiaklassid
3 hoonet
Maa maksustamishinna mediaan (€/m²)
- elamumaa9,91 €
- maatulundusmaa0,18 €
Edetabelid
Ettevõtete edetabelid: Mustvee vald
- Suurima müügituluga ettevõtted 2025 esikohal OSAÜHING BIRGER
- Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 esikohal OÜ AMESTOP
- Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 esikohal Sihtasutus Mustvee Tervis
- Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 esikohal MFO OÜ
- Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 esikohal MFO OÜ
- Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 esikohal Ess.O.Ess OÜ
Viimased ehitusload ja teatised
Allikas: ehitisregistri dokumendid- 30.01.2026 Ärni Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 14.01.2026 Tammilahe Kasutusluba · Antud
- 17.12.2025 Omedu keskus Kasutusluba · Antud
- 30.07.2025 Ärni Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 16.05.2025 Pärlikivi Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 11.03.2025 Pärlikivi Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 11.03.2025 Omedu keskus Ehitusluba · Antud
- 02.12.2024 Ees-Paju Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 17.10.2024 Tammilahe Ehitusluba · Antud
- 09.10.2024 Priiduranna Kasutusluba · Antud
Ettevõtteid asumis (15)
Allikas: äriregister · füüsilisest isikust ettevõtjaid ei kuvata-
Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine · Omedu küla310 156 € müügitulu 2025
-
HinEst OÜ MaksuvõlgMetsamajandust abistavad tegevused · Omedu küla127 351 € müügitulu 2025
-
Muud kaeve- ja mullatööd · Omedu küla88 820 € müügitulu 2025
-
Mageveekalapüük · Omedu küla70 645 € müügitulu 2025
-
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad · Omedu küla44 750 € müügitulu 2025
Uued ettevõtted: Jõgeva maakond Pankrotimenetluse teated: Jõgeva maakond
Postiindeksid siin piirkonnas
Allikas: Maa- ja Ruumiameti aadressiandmete süsteem (ADS)Üks piirkond võib jaguneda mitme postiindeksi vahel. Vaata, mida iga indeks katab.
Seosed
Kuhu see piirkond kuulub, mis jääb lähedale ja kes on siia registreeritud.
- Omavalitsus
- Mustvee vald
- Maakond
- Jõgeva maakond
Lähimad asustusüksused
- Kaasiku küla 2,3 km
- Piibumäe küla · Peipsiääre vald 2,6 km
- Kasepää küla 3,3 km
- Raatvere küla · Peipsiääre vald 4,3 km
- Metsaküla 4,5 km
- Sääritsa küla · Peipsiääre vald 4,6 km
Kaugus on arvestatud piirkondade keskpunktide vahel, mitte piiridest.
Suurimad tööandjad
- Meie Rand OÜ 4 töötajat (2025)
- HinEst OÜ 3 töötajat (2025)
- Ninametsa Kala ja Puhketalu OÜ 2 töötajat (2025)
- OÜ Kopateenus 1 töötajat (2025)
Äriregistrisse siia registreeritud ettevõtted, kelle viimases majandusaasta aruandes on kõige rohkem töötajaid. Registrijärgne aadress ei ütle, kus inimesed tegelikult tööl käivad.
Aadressid
Allikas: Maa- ja Ruumiameti aadressiandmete süsteem (ADS)Hooned ja hoonestamata katastriüksused tänavate ja numbrite järjekorras.
- Jõgeva maakond, Mustvee vald, Omedu küla Katastriüksus
- Jõgeva maakond, Mustvee vald, Omedu küla Katastriüksus
- Jõgeva maakond, Mustvee vald, Omedu küla Katastriüksus
- 43 Aovere-Kallaste-Omedu tee Katastriüksus
- Aaretemaa Mitteelamu
- Aaretemaa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Mitteelamu
- Aasa Elamu
- Aasa Mitteelamu
- Ahvena Katastriüksus
- Andrese Katastriüksus
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Elamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Andruse Mitteelamu
- Anja Katastriüksus
- Anja juurdelõige Mitteelamu
- Ann-Mari Katastriüksus
- Annemarja Katastriüksus
- Annuka Mitteelamu
- Annuka Mitteelamu
- Annuka Mitteelamu
- Annuka Elamu
- Annuka Mitteelamu
- Annuka Mitteelamu
- Annuka Mitteelamu
- Annukametsa Katastriüksus
- Annuki Elamu
- Annuki Mitteelamu
- Annuki Mitteelamu
- Annuki Mitteelamu
- Annuki Mitteelamu
- Annuki Mitteelamu
- Annuki Mitteelamu
- Anso Mitteelamu
- Anso Mitteelamu
- Anso Mitteelamu
- Anso Mitteelamu
- Anso Elamu