osaühing Forsten
Registrisse kantud 10030143osaühing Forsten (registrikood 10030143) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Jüri alevik, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2025. aasta müügitulu oli 741 157 eurot ja puhaskasum -44 259 eurot, bilansimaht 680 592 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sven Andrek. Juhatuse liige on Sven Andrek. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.05.1996 (30 a 5 k) · Talli tn 7, Jüri alevik, 75301
Registriandmed KMKR EE100280173 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100280173
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,0 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,1 % | 2024: -5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,3 | 2024: 15,4 |
| Müügitulu kasv | −9,7 % | 2024: −26,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 741 157 | 820 945 | 1 117 955 | 2 246 686 | 2 176 365 | 990 838 | 900 837 |
| Puhaskasum | -44 259 | -36 613 | 2 752 | 90 104 | 304 960 | 22 536 | 110 232 |
| Käibevara | 459 660 | 464 692 | 528 011 | 609 386 | 567 130 | 285 916 | 255 473 |
| Põhivara | 220 932 | 235 128 | 222 749 | 189 403 | 189 686 | 168 977 | 134 532 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 680 592 | 699 820 | 750 760 | 798 789 | 756 816 | 454 893 | 390 005 |
| Kohustised kokku | 57 598 | 32 566 | 46 940 | 47 588 | 95 716 | 98 753 | 56 401 |
| Omakapital | 622 994 | 667 254 | 703 820 | 751 201 | 661 100 | 356 140 | 333 604 |
| Kasumimarginaal | -6,0 % | -4,5 % | 0,2 % | 4,0 % | 14,0 % | 2,3 % | 12,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 459 660 € · 67,5 %
- Põhivara 220 932 € · 32,5 %
- Lühiajalised kohustised 55 281 € · 8,1 %
- Pikaajalised kohustised 2 317 € · 0,3 %
- Omakapital 622 994 € · 91,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16111 Puidu saagimine ja hööveldamine põhitegevus 496 575 €
-
46831 Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük 177 878 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 66 704 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 41 208 € | 14 264 € | 285 921 € | 7 |
| II kv 2026 | 16 258 € | 14 161 € | 203 231 € | 7 |
| I kv 2026 | 17 493 € | 14 862 € | 125 018 € | 7 |
| IV kv 2025 | 29 618 € | 16 262 € | 174 881 € | 7 |
| III kv 2025 | 43 027 € | 16 262 € | 238 604 € | 7 |
| II kv 2025 | 21 433 € | 16 002 € | 197 333 € | 7 |
| I kv 2025 | 19 022 € | 14 918 € | 117 180 € | 7 |
| IV kv 2024 | 28 378 € | 14 694 € | 197 317 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 736 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 755 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 95 307 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 306 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 559 | 2 723 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 906 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 485 €
- Kaitseliit · maksed 168 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.02.2024Muutmiskanne Ä 10001852 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10001852 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10001852 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10001852 / 7
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10001852 / 6
-
18.01.2012Muutmiskanne Ä 10001852 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1852 / 4
-
23.02.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 1852 / M3
-
21.02.2006Muutmiskanne Ä 1852 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |