osaühing EPSF
Registrisse kantud 10034075osaühing EPSF (registrikood 10034075) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Laiuse alevik, tegevusala piimakarjakasvatus (EMTAK 01411). 2025. aasta müügitulu oli 898 886 eurot ja puhaskasum 63 320 eurot, bilansimaht 489 136 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kristjan Rebane, Siim Maripuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.1996 (30 a 5 k) · Mihkli tn 3, Laiuse alevik, 48443
Registriandmed KMKR EE101763314 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101763314
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimakarjakasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,9 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,6 % | 2024: 43,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +235,2 % | 2024: +53,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +60,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 898 886 | 268 130 | 175 301 | 152 298 | 121 586 | 85 202 | 59 480 |
| Puhaskasum | 63 320 | 11 246 | 28 516 | 39 012 | 44 934 | 16 692 | 18 329 |
| Käibevara | 95 259 | 68 099 | 114 560 | 147 684 | 122 708 | 28 024 | 21 859 |
| Põhivara | 393 877 | 348 209 | 150 139 | 89 998 | 82 088 | 214 130 | 112 013 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 489 136 | 416 308 | 264 699 | 237 682 | 204 796 | 242 154 | 133 872 |
| Kohustised kokku | 290 605 | 236 097 | 85 734 | 87 233 | 93 360 | 172 651 | 78 061 |
| Omakapital | 198 531 | 180 211 | 178 965 | 150 449 | 111 436 | 69 503 | 55 811 |
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 4,2 % | 16,3 % | 25,6 % | 37,0 % | 19,6 % | 30,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 259 € · 19,5 %
- Põhivara 393 877 € · 80,5 %
- Lühiajalised kohustised 290 605 € · 59,4 %
- Omakapital 198 531 € · 40,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 466 € | 12 286 € | 202 250 € | 7 |
| II kv 2026 | 13 676 € | 11 314 € | 214 892 € | 8 |
| I kv 2026 | 13 290 € | 10 496 € | 229 203 € | 7 |
| IV kv 2025 | 13 204 € | 5 951 € | 224 602 € | 7 |
| III kv 2025 | 17 043 € | 6 369 € | 224 809 € | 5 |
| II kv 2025 | 8 978 € | 2 918 € | 229 095 € | 3 |
| I kv 2025 | 0 € | 840 € | 157 287 € | 4 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 89 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 155 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 095 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 67 417 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 125 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Rebane
- Tulundusühistu Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit Tegelik kasusaaja
- Laiuse Põllumajanduse osaühing Juhatuse liige
- Vanatänava Agro OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Kronos Invest Tegelik kasusaaja
- OÜ Finants Mets Osanik
- OÜ Okeanos Invest Juhatuse liige
- osaühing Mriinor Osanik
- Agroinvesteeringud OÜ Tegelik kasusaaja
-
Siim Maripuu
- Advokaadibüroo TRINITI OÜ Juhatuse liige
- Vanatänava Agro OÜ Prokurist
- OÜ Kronos Invest Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Saue tn 9 korteriühistu Juhatuse liige
- Skaudimaja OÜ Tegelik kasusaaja
- Bacaligno OÜ Osanik
- Eesti Gaidide Liidu ja Eesti Skautide Ühingu Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- OÜ Okeanos Invest Juhatuse liige
- Bacaligno OÜ
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Agroinvesteeringud OÜ | 100 % | 3 000 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
OÜ FINANTS 66,67 %
-
Bacaligno OÜ 33,33 %
Osalused ja nende osalused (3)
-
Agroinvesteeringud OÜ 100 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMihkli tn 3, Laiuse alevik, 48443
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 01) 235,2 %
- 8. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Jõgeva vald 3 tk
- 48. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 31,9 %
- 65. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 7,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 119 | 59 465 |
| Toetused kokku | 4 119 | 59 465 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 096 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 023 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20000596 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20000596 / 7
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 20000596 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20000596 / 5
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 20000596 / 4
-
15.08.2012Muutmiskanne Ä 20000596 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 596 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |