RMW OÜ
Registrisse kantud 10048485RMW OÜ (registrikood 10048485) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Rapla linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 1 209 247 eurot ja puhaskasum -105 076 eurot, bilansimaht 639 879 eurot. Juhatuse liikmed on Avo Lillemäe, Taivo Kuusing, Kaito Kuusing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.07.1996 (30 a 3 k) · Kastani tn 5, Rapla linn, 79514
Registriandmed KMKR EE100470459 · osakapital 31 960 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100470459
- Osakapital
- 31 960 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,7 % | 2024: 14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,8 % | 2024: 70,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,6 % | 2024: 45,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −53,3 % | 2024: −27,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 209 247 | 2 587 002 | 3 589 192 | 4 276 325 | 3 966 455 | 4 383 553 | 4 694 718 |
| Puhaskasum | -105 076 | 361 582 | -67 844 | -94 107 | -236 074 | 118 266 | 89 481 |
| Käibevara | 387 392 | 709 456 | 883 865 | 1 002 542 | 835 261 | 1 077 705 | 1 111 603 |
| Põhivara | 252 487 | 405 638 | 833 319 | 1 071 366 | 1 377 845 | 1 330 047 | 1 262 192 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 639 879 | 1 115 094 | 1 717 184 | 2 073 908 | 2 213 106 | 2 407 752 | 2 373 795 |
| Kohustised kokku | 232 609 | 602 748 | 1 206 419 | 1 495 299 | 1 540 392 | 1 406 964 | 1 421 273 |
| Omakapital | 407 270 | 512 346 | 510 765 | 578 609 | 672 714 | 1 000 788 | 952 522 |
| Kasumimarginaal | -8,7 % | 14,0 % | -1,9 % | -2,2 % | -6,0 % | 2,7 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 387 392 € · 60,5 %
- Põhivara 252 487 € · 39,5 %
- Lühiajalised kohustised 231 307 € · 36,1 %
- Pikaajalised kohustised 1 302 € · 0,2 %
- Omakapital 407 270 € · 63,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 1 140 911 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 16 213 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 806 € | 16 561 € | 265 798 € | 13 |
| II kv 2026 | 24 528 € | 15 917 € | 475 914 € | 13 |
| I kv 2026 | 18 252 € | 16 658 € | 233 424 € | 13 |
| IV kv 2025 | 25 070 € | 18 299 € | 626 360 € | 13 |
| III kv 2025 | 39 379 € | 32 633 € | 251 606 € | 13 |
| II kv 2025 | 63 474 € | 46 638 € | 394 707 € | 14 |
| I kv 2025 | 64 841 € | 48 108 € | 401 383 € | 19 |
| IV kv 2024 | 107 111 € | 58 450 € | 619 738 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 602 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 520 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 83,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 88 599 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 817 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaito Kuusing
- Nataraja OÜ Osanik
-
Avo Lillemäe
- Noran KV OÜ Tegelik kasusaaja
- Avolcon OÜ Osanik
- Avoli Invest OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/526740 · alates 01.04.2026
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 20.12.2023 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Rapla maakond 53,3 %
- 8. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Rapla vald 105 076 €
- 48. Suurimad juhatused · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 3 tk
- 56. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Rapla maakond 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 310 | 7 549 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Transpordiamet · maksed 2 108 €
- Kaitseliit · maksed 763 €
- Rapla Vallavalitsus · maksed 423 €
- AS Matsalu Veevärk · maksed 16 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.10.2025Muutmiskanne Ä 30023072 / 11
-
19.12.2024Muutmiskanne Ä 30023072 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30023072 / 9
-
29.08.2023Ümberkujundamiskanne Ä 30023072 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30023072 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30023072 / 6
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 30023072 / 5
-
28.01.2013Muutmiskanne Ä 30023072 / 4
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 30023072 / 3
-
30.11.2011Muutmiskanne Ä 30023072 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 23072 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 3074 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |