AS DESINTEGRAATOR
Registrisse kantud 10049059AS DESINTEGRAATOR (registrikood 10049059) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 2 167 144 eurot ja puhaskasum 2 577 657 eurot, bilansimaht 18 390 892 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Ivar Saarik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.07.1996 (30 a 2 k) · Peterburi tee 71/4, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100151024 · osakapital 200 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100151024
- Osakapital
- 200 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 118,9 % | 2024: 133,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,2 % | 2024: 33,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 98,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 32,1 | 2024: 33,2 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: +0,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 167 144 | 2 169 661 | 2 156 848 | 1 929 217 | 1 783 055 | 1 224 886 | 1 216 437 |
| Puhaskasum | 2 577 657 | 2 903 773 | 2 795 601 | 2 631 747 | 2 644 928 | 2 174 800 | 2 574 925 |
| Käibevara | 6 464 427 | 5 866 762 | 5 629 926 | 4 822 368 | 4 091 700 | 2 986 413 | 2 540 155 |
| Põhivara | 11 926 465 | 3 037 211 | 3 063 808 | 3 091 324 | 3 059 403 | 3 079 675 | 3 052 588 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 390 892 | 8 903 973 | 8 693 734 | 7 913 692 | 7 151 103 | 6 066 088 | 5 592 743 |
| Kohustised kokku | 201 570 | 176 887 | 170 421 | 185 980 | 155 138 | 115 051 | 116 506 |
| Omakapital | 18 189 322 | 8 727 086 | 8 523 313 | 7 727 712 | 6 995 965 | 5 951 037 | 5 476 237 |
| Kasumimarginaal | 118,9 % | 133,8 % | 129,6 % | 136,4 % | 148,3 % | 177,6 % | 211,7 % |
Kontsern 2019–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 169 661 | 2 308 292 | 2 285 711 | 1 931 871 | 1 543 917 | 1 698 502 |
| Puhaskasum | 2 305 060 | 2 070 176 | 1 741 624 | 1 638 533 | 1 519 399 | 1 214 333 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 17 788 552 | 18 488 176 | 18 369 433 | 18 505 560 | 18 424 939 | 18 545 057 |
| Kohustised kokku | 176 887 | 419 043 | 370 475 | 348 226 | 306 138 | 245 655 |
| Omakapital | 17 611 665 | 18 069 133 | 17 998 958 | 18 157 334 | 18 118 801 | 18 299 402 |
| Töötajaid | 4 | 14 | 15 | 15 | 17 | 17 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 464 427 € · 35,2 %
- Põhivara 11 926 465 € · 64,8 %
- Lühiajalised kohustised 201 570 € · 1,1 %
- Omakapital 18 189 322 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 32,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 1 695 412 €
-
35301 Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine 222 585 €
-
35141 Elektrienergia jaotus 214 430 €
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus 19 136 €
-
61901 Muud elektroonilise side teenused 15 581 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 136 032 € | 25 730 € | 513 021 € | 3 |
| II kv 2026 | 284 010 € | 34 661 € | 551 534 € | 3 |
| I kv 2026 | 134 332 € | 23 232 € | 564 522 € | 3 |
| IV kv 2025 | 144 360 € | 21 099 € | 518 442 € | 3 |
| III kv 2025 | 133 007 € | 26 298 € | 512 679 € | 3 |
| II kv 2025 | 557 968 € | 34 856 € | 1 844 601 € | 3 |
| I kv 2025 | 134 207 € | 19 897 € | 572 249 € | 3 |
| IV kv 2024 | 128 718 € | 24 280 € | 519 774 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 45 344 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 577 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 171 007 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 498 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Rein Tiik
- aktsiaselts Sanatoorium Tervis Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tervise Paradiis Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts FAMAR-DESI GRUPP Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts VÄRSKA SANATOORIUM Tegelik kasusaaja
- EKEREPOL OÜ Tegelik kasusaaja
- AS EKE Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Pärnu EEK Tegelik kasusaaja
- osaühing VÄRSKA VARA Tegelik kasusaaja
-
Karl Ader
- aktsiaselts Sanatoorium Tervis Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tervise Paradiis Tegelik kasusaaja
- EKEREPOL OÜ Juhatuse liige
- AS EKE Tegelik kasusaaja
- OÜ Tornimäe Hotell Tegelik kasusaaja
- OÜ Tornimäe Ärikeskus Juhatuse liige
- OÜ EKE KV Juhatuse liige
- Hallivana OÜ Juhatuse liige
-
Meelis Jurs
- osaühing SAME Tegelik kasusaaja
- osaühing KUPJUR Tegelik kasusaaja
-
Vahur Jurs
- osaühing SAME Juhatuse liige
- osaühing KUPJUR Osanik
-
Ivar Saarik
- Aktsiaselts FAMAR-DESI GRUPP Tegelik kasusaaja
- PRIIDU ÄRIPARK OÜ Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
-
Kaio Kivima
- Osaühing ASFALTFIX Juhatuse liige
- Noratex Group OÜ Osanik
- Continental Capital OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, J. Poska tn 39 korteriühistu Juhatuse liige
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
-
Kaido Petter
- Defensphere OÜ Tegelik kasusaaja
- Markdown OÜ Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
-
Kristjan Kabin
- Miramii OÜ Osanik
- Kabin Invest OÜ Juhatuse liige
-
Lembit Petter
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
-
Sirje Kivima
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Desintegraator Tootmise osaühing Likvideerimisel | 86,96 % | 38 400 € | 01.09.2023 | – |
| PRIIDU ÄRIPARK OÜ | 45 % | 1 125 € | 16.04.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Desintegraator Tootmise osaühing 86,96 %
-
PRIIDU ÄRIPARK OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 44. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 118,9 %
- 66. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 2 577 657 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 000 |
| Toetused kokku | 1 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 1 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.09.2023Muutmiskanne Ä 10003153 / 15
-
28.03.2022Muutmiskanne Ä 10003153 / M5
-
16.02.2018Muutmiskanne Ä 10003153 / 14
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 10003153 / 13
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10003153 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10003153 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10003153 / 10
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10003153 / 9
-
30.05.2011Muutmiskanne Ä 10003153 / 8
-
20.05.2011Muutmiskanne Ä 10003153 / M4
-
19.05.2011Muutmiskanne Ä 10003153 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 3153 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |