Markdown OÜ
Registrisse kantud 14888420Markdown OÜ (registrikood 14888420) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62011). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -419 eurot, bilansimaht 58 202 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaido Petter. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kaido Petter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2020 (6 a 9 k) · Käokinga tee 5, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE102330720 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102330720
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2024: 27,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,2 % | 2024: 79,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 15,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | – | 0 | 12 933 | 99 099 | 8 250 |
| Puhaskasum | -419 | 13 532 | -789 | -4 868 | 30 225 | 8 250 |
| Käibevara | 2 640 | 5 744 | 13 831 | 14 625 | 27 672 | 2 550 |
| Põhivara | 55 562 | 55 562 | 55 678 | 55 874 | 56 135 | 50 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 202 | 61 306 | 69 509 | 70 499 | 83 807 | 52 550 |
| Kohustised kokku | 9 770 | 12 455 | 34 190 | 34 391 | 42 832 | 41 800 |
| Omakapital | 48 432 | 48 851 | 35 319 | 36 108 | 40 975 | 10 750 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -37,6 % | 30,5 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 640 € · 4,5 %
- Põhivara 55 562 € · 95,5 %
- Lühiajalised kohustised 885 € · 1,5 %
- Pikaajalised kohustised 8 885 € · 15,3 %
- Omakapital 48 432 € · 83,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaido Petter
- AS DESINTEGRAATOR Tegelik kasusaaja
- Defensphere OÜ Juhatuse liige
- aktsiaselts HINDES Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Defensphere OÜ | 3,22 % | 535 € | 08.01.2022 | 713 570 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Defensphere OÜ 3,22 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKäokinga tee 5, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50137351 / 3
-
21.05.2021Muutmiskanne Ä 50137351 / 2
-
15.01.2020Esmakanne Ä 50137351
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2021 | Väikeettevõtja |