Osaühing Kolmark
Registrisse kantud 10069754Osaühing Kolmark (registrikood 10069754) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude toidukaupade hulgimüük (EMTAK 46381). 2025. aasta müügitulu oli 195 421 eurot ja puhaskasum 6 195 eurot, bilansimaht 181 782 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raivo Russmann. Juhatuse liige on Raivo Russmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.08.1996 (30 a 1 k) · Paide tn 14, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE100184486 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100184486
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude toidukaupade hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 2,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,6 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,4 | 2024: 25,5 |
| Müügitulu kasv | +8,4 % | 2024: +13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 195 421 | 180 223 | 158 756 | 140 020 | 112 884 | 105 194 | 104 215 |
| Puhaskasum | 6 195 | 4 407 | 4 063 | 1 240 | 843 | 496 | 665 |
| Käibevara | 180 371 | 172 269 | 172 610 | 163 692 | 160 292 | 158 827 | 159 496 |
| Põhivara | 1 411 | 1 238 | 1 066 | 858 | 713 | 607 | 829 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 181 782 | 173 507 | 173 676 | 164 550 | 161 005 | 159 434 | 160 325 |
| Kohustised kokku | 8 842 | 6 762 | 11 338 | 6 275 | 3 970 | 3 242 | 4 629 |
| Omakapital | 172 940 | 166 745 | 162 338 | 158 275 | 157 035 | 156 192 | 155 696 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2,4 % | 2,6 % | 0,9 % | 0,7 % | 0,5 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 180 371 € · 99,2 %
- Põhivara 1 411 € · 0,8 %
- Lühiajalised kohustised 8 842 € · 4,9 %
- Omakapital 172 940 € · 95,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 624 € | 1 706 € | 79 911 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 821 € | 1 673 € | 78 948 € | 2 |
| I kv 2026 | 10 748 € | 1 604 € | 84 551 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 930 € | 1 600 € | 79 876 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 503 € | 1 600 € | 71 174 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 057 € | 1 600 € | 66 720 € | 2 |
| I kv 2025 | 8 403 € | 1 545 € | 75 536 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 043 € | 1 434 € | 82 703 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 208 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 569 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 637 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 547 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004432 / 9
-
30.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10004432 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004432 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004432 / 6
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10004432 / 5
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 10004432 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 4432 / 3
-
09.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 4432 / M3
-
15.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 4432 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |